Dermatolog Wejherowo

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe Stermed Wejherowo
I Brygady Pancernej W.P. 36
84-200 Wejherowo

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!

Opinia dodana przez: Inez

CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ
J. III Sobieskiego 227, pok.37
84-200 Wejherowo

Witam.Czy ktos wie w jaki sposób dodzwonić i umówić się na wizyte??????????????????????????????????????????????????????????

Opinia dodana przez: Agata

Beauty Derm Instytut-Hotel Novotel Marina
Gdańsk ul.Jelitkowska 20
80-341 Wejherowo

Wypełniałam sobie usta kwasem Revanesse Lips 2 miesiące temu.Byłam teraz na kontroli i powiem,ze są super.Jestem bardzo zadowolona z efektów .polecam Panią Doktor jak i preparat.

Jana III Sobieskiego 227 lok. 8
Wejherowo

Polecam zdecydowanie te panią doktor. Wyleczyła mnie jako jedyna dermatolog z bardzo trudnego trądziku. Gdyby nie jej pomoc byłabym oszpecona. Przeszłam przez wielu dermatologów i nikt mi nie pomógł. Od pierwszego spotkania trądzik zaczął ustępować aż do całkowitego wyleczenia. Leczyłam się w sumie 2 lata około 15 lat temu. Miło wspominam i milo jest mi wystawić pozytywną opinię.

Opinia dodana przez: Pacjentka sprzed lat

Wejherowo

Bardzo kompetentny, świetnie leczy, uprzejmy, fachowy. Podchodzi do pacjenta z wielką uprzejmością. Najważniejsze to jest to, że leczy bezinwazyjnie.

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10