lekarz Maria Przybysz

Dermatolog

Polecam zdecydowanie te panią doktor. Wyleczyła mnie jako jedyna dermatolog z bardzo trudnego trądziku. Gdyby nie jej pomoc byłabym oszpecona. Przeszłam przez wielu dermatologów i nikt mi nie pomógł. Od pierwszego spotkania trądzik zaczął ustępować aż do całkowitego wyleczenia. Leczyłam się w sumie 2 lata około 15 lat temu. Miło wspominam i milo jest mi wystawić pozytywną opinię.

Pani Przybysz jest miłą kobietą która potrafi wesprzeć miłym słowem i pomóc w różnych rodzajach trądziku.

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR,LECZY MOJEJ CÓRCE TRĄDZIK,TO NASZA PIERWSZA WIZYTA,NA EFEKTY MUSIMY POCZEKAC

szkoda że nie ma rejestracji na telefon

szkoda że nie ma rejestracji na telefon

Diagnoza super na pierwszej wizyci,polecam każdemu

Diagnoza super na pierwszej wizyci,polecam każdemu

Owszem, pani doktor może i jest sympatyczna, ale dzięki niekompleksowemu leczeniu i uznaniu przez nią, że nie ma sensu zlecać jakiejkolwiek diagnostyki medycznej w końcu wylądowałam po półrocznych zmaganiach z chorobą na oddziale w Klinice Dermatologii przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. A można było tego szpitala uniknąć...

miła poprawna diagnoza i słucha pacjenta polecam

miła poprawna diagnoza i słucha pacjenta polecam

Polecam:) Jestem bardzo zadowolona:) Pani dr poświęca mi wystarczająco dużo czasu

Polecam:)
Jestem bardzo zadowolona:)
Pani dr poświęca mi wystarczająco dużo czasu

Pani doktor przyjmuje w publicznej placówce pracując na publicznym sprzęcie, niestety niewiele pomaga, za to nieżle zarabia

jestem bardzo zadowolony miła atmosfera i trafna diagnoza przy pierwszej wizycie