lekarz Marcin Rulka

..znakomity fachowiec w swojej dziedzinie , bardzo dobry chirurg... lekarz o wielkim sercu , empatyczny ... Pan doktor Rulka wykonywał mi operację cieśni nadgarstka ... operacja przebiegła pomyślnie ... powrót do zdrowia - szybki .... gdybym jeszcze raz musiała poddać się zabiegowi to bez zastanowienia oddałabym się powtórnie w ręce Pana doktora. ..z czystym sumieniem polecam Pana doktora Rulkę. Dziękuję Panie doktorze.

Super lekarz polecam wszystko jasne bez owijania i bez ,,lekarskiej gatki" zna się prawdziwy fachowiec.