lekarz Marcin Rulka

2,6

NIE POLECAM ten lekarz nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie dotyczące choroby. ignoruje pacjęta i sprawia wrażenie że pacjęt mu przeszkadza najlepiej jak by nikt nie przychodził siedzi w przychodni za karę i przyjmuje z musu całkowita poraszka .

Pan doktor operował mojego męża stopę.Uraz był nieprawdopodobnie ciężki.Stopa doszczętnie zmiażdżona.Groziła amputacji.Ten wspaniały doktor wraz ze swoim asystentem ,którego jeszcze nie znam nazwiska ale prawdopodobnie jest to Jakub Miąskiewicz stanęli na wysokości zadania za co z całego serca dziękuję.! Gdy ich spotkam ucałuję ich ręce,które czynią cuda❤

Nie polecam a wręcz odradzam żona miała uraz kolana byliśmy na SOR dostała skierowanie do poradni urazowo-ortopedycznej w Ciechanowskim szpitalu udaliśmy się przyjmował Pan doktor obejrzał kolano i stwierdził że jest stłuczone nawet nie zrobił USG chyba ma takie umiejętności nadprzyrodzone dał skierowanie na USG ale napisał że nie pilne. Termin na NFZ na października.Dzis byliśmy prywatnie USG zrobione uszkodzona Łąkotka leczenie około 6 tygodni.Mam wszystko udokumentowane w poniedziałek udaje się do dyrekcji szpitala oraz do NFZ jakich mamy wspaniałych lekarzy w Ciechanowskim szpitalu.

..znakomity fachowiec w swojej dziedzinie , bardzo dobry chirurg... lekarz o wielkim sercu , empatyczny ... Pan doktor Rulka wykonywał mi operację cieśni nadgarstka ... operacja przebiegła pomyślnie ... powrót do zdrowia - szybki .... gdybym jeszcze raz musiała poddać się zabiegowi to bez zastanowienia oddałabym się powtórnie w ręce Pana doktora. ..z czystym sumieniem polecam Pana doktora Rulkę. Dziękuję Panie doktorze.

Super lekarz polecam wszystko jasne bez owijania i bez ,,lekarskiej gatki" zna się prawdziwy fachowiec.