lekarz Marcin Rusinek

Neurochirurg

Jako pacjent dr Rusinka jestem pelen uznania - za nie tylko jego profesjonalne podejscie do leczenia mojego schorzenia kregoslupa, rowniez cierpliwosc,czas i serce mi okazane przez co zyskal moje zaufanie.Jestem mu bardzo za to wdzieczny i zycze duzo satysfakc- ji i osiagniec w trudnej i odpowiedzialnej pracy. Edwin B.

Jako pacjent dr Rusinka jestem pelen uznania - za nie tylko jego
profesjonalne podejscie do leczenia mojego schorzenia kregoslupa,
rowniez cierpliwosc,czas i serce mi okazane przez co zyskal moje
zaufanie.Jestem mu bardzo za to wdzieczny i zycze duzo satysfakc-
ji i osiagniec w trudnej i odpowiedzialnej pracy. Edwin B.

dr Rusinek zajmował się przypadkiem mojej mamy, która leżała w szpitalu wojskowym na OIOMIE. Bardzo kompetentny lekarz, wyjaśniał wszystko co do słowa , również opinie i badania po wcześniejszych lekarzach, z zainteresowaniem oglądał tomografię , i również porównywał , dokonał opisu do innego szpitala, , również bez problemu pisał opinie do innego szpitala ( do którego przewieźli moją mamę) . . polecam jak najbardziej.