dr n. med. Marcin Tafelski

Neurochirurg

Bardzo mi pomógł. Dzięki udanej operacji dyskopatii lędźwiowej mogę ponownie cieszyć się życiem. Trzy miesiące po operacji powróciłem do gry w siatkówkę. Polecam!

Byłem operowany przez dr Tafelskiego(operacja kręgosłupa lędźwiowego). Począwszy od diagnozy do zakończenia leczenia dr Tafelski wykazał się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem, kompleksowym podejściem do pacjenta.Czułem, że jestem pod dobrą opieką, miałem poczucie bezpieczeństwa. Na każdym etapie leczenia otrzymywałem rzetalną informację o sposobach leczenia. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Prawdziwy Dr na 100%. Mily sympatyczny i kompetentny . Uratowal mnie ! Gdzie indziej mowiono mi ze nie ma ratunku a ja chodze i mam sie dobrze Dziekuje ! ! !

Prawdziwy Dr na 100%. Mily sympatyczny i kompetentny .

Ciesze sie , ze na niego trafiłam.Jest bardzo sympatycznym, przemiłym i kompetentnym lekarzem. Widać , że jest poytywnie nastawiony do ludzi i to co robi jest jego pasją. Ponadto jest osoba ciekawa nowinek lekarskich i nie boi sie wprowadzać je do swojej praktyki lekarskiej. Posiada dużą wiedzę, którą ciągle poszerza.

Już przy pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę. Wbrew temu co mi wmawiano przyczyną moich dolegliwości był zwyrodnioały staw biodrowy, anie kręgosłup. Teraz z endoprotezą ponownie cieszę się życiem!

bardzo dobry specjalista wspaniały człowiek pewna ręka godny zaufania dzięki doktorowi tafelskiemu mogę po operacji kręgosłupa normalnie egzystować dariusz n

Btłe raz i pujde jeszcze kilka razy jest lekarzem któremu można zaufac zna się na swojej pracy polecam go wszystkim z problemami kregosłupa i tym którzy czekają na blokady i operacje

Powiem tak .. prywatnie jest Nie miły..A jak w szptalu to mily.. Ja bardzo sie zawiodlam na tym lekarzu..Nie chwalcie go tak.. JA bylam u niego tydzien temu i Sie zawiodlam

Powiem tak .. prywatnie jest Nie miły..A jak w szptalu to mily..

Bardzo dobry neurochirurg.Miałam przyjemność być dwukrotnie operowana jednego tygodnia przez tego lekarza.Nie powiem,operacja kręgosłupa była bardzo skomplikowana i choć doszło do małego przeoczenia i tak się spisał na 5+.Polecam,bo jest godny zaufania,miły,przyjemny,nie olewa pacjentów,tłumaczy rzeczowo choroby i wykonywane zabiegi:)

operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji. rokowania sa dobre.

operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji. rokowania sa dobre.