lek. dent. Marcin Wilklek. dent. Marcin Wilk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2015 roku na wydziale lekarsko- dentystycznym. Po ukończeniu stażu w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej od razu rozpocząłem pracę zawodową. W swojej profesji najbardziej cenię możliwość rozwoju i pracy z ludźmi. Uważam, że rozmowa z pacjentem to podstawa, dlatego słucham moich pacjentów i wychodzę naprzeciw ich oczekiwaniom. W wolnej chwili lubię podróżować i spędzać czas z moimi czworonogami.

Znajomość języków obcych: j
- język angielsk...

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!

Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, p. doktor cierpliwie odpowiada na pytania i jest bardzo dokładny przy zabiegach (byłem już na 3 u niego). Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, nie popędza i stawia na dokładność i jasne przedstawienie sytuacji. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Pan doktor prezentuje profesjonalne podejście do pacjenta i odznacza się bardzo dobrze wykonaną pracą! Miałem już wcześniej leczenie kanałowe u innego dentysty i nie sądziłem, że można przeprowadzać te zabiegi o tyle mniej boleśnie. Wizyty zawsze rozpoczynały się punktualnie. Polecam!

Lekarz miły i sumienny przy pracy. Wyczerpująco omówił przeprowadzaną procedurę tak, że nie czułam się w żaden sposób pospieszana. Po miesiącu korona trzyma się doskonale i tak samo wygląda. Wizyta u Pana Marcina zdecydowanie na +, bardzo dobry stomatolog.

Wspaniały specjalista! Dr Wilk jest rzetelny i kompetenty, kompleksowo zajął się moim uzębieniem. Dr Wilk wytłumaczył mi wszystko, wspólnie zdecydowaliśmy o postępowaniu, a na wszystkie pytania cierpliwie odpowiedział. Serdecznie polecam!

Byłam u Pana Marcina pierwszy raz z 2ma zębami do załatania. Zabieg przeprowadzony sprawnie, a efekt estetyczny i wygląda solidnie. Dobry kontakt z pacjentem i dbałość o szczegóły.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134