lekarz Marek Babiuch

Neurolog

2,5

Pan doktor jest specyficzny, określiłbym to oziębłością wypalenia zawodowego. Jest oschły, demonstracyjnie ignoruje pacjenta, lekceważąco podchodzi do pacjenta. Dostałem od pana doktora skierowanie na badanie EMG, które wykonałem i przyniosłem wynik na kolejną wizytę (oczekiwanie 6 miesięcy). Pan doktor schował wynik do koperty historii choroby i zapytał drwiąco: "coś jeszcze?" . Problem jest w tym, że pan doktor jest jedynym neurologiem w przychodni przyszpitalnej na Lindleya w Warszawie. Słyszałem, od innych pacjentów, że gdzieś na Żoliborzu ma prywatny gabinet i tam jest zupełnie innym doktorem niż w ramach NFZ. Radziłbym panu doktorowi pozostać na tej prywatnej praktyce i nie blokować etatu w przychodni na Lindleya w Warszawie.
Pozdrawiam Wszystkich pacjentów pana doktora BABIUCHA Marka.

Byłem z moją mamą u pana dr Babiucha a sam już kiedyś się u niego leczyłem,Uważam ,że jest dobrym fachowcem. Robert