dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra, Psychoterapeuta

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dodatkowo oprócz szkoleń psychiatrycznych ukończyłem 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii CM UJ w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, specjalność psychiatria uzyskałem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dzięki intensywnej pracy (ponad 110 tyś. udzielonych porad psychiatrycznych), mam duże doświadczenie w leczeniu dorosłych, młodzieży i dzieci od 7. roku życia. W oparciu o ostatnią amerykańska klasyfikację zaburzeń psychicznych (DSM-5) stosuję najnowsze metody diagnozowania i leczenia zaburzeń psychicznych, które umożliwiają jak najszybszy powrót do dobrego samopoczucia i radzenia sobie w życiu..

Pan doktor jest b.milym czlowiekiem ,lecze sie u niego i jestem z niego b.zadowolona.Dziwi mnie opinia Anonima z 13 roku poniewaz P.doktor jest sympatyczny a jesli jakas Pani ma taki tupet tak krytykowac doktora to wspolczuje jemu takiej pacjentki i nic dziwnego ,ze z chamstwem nie chce miec nic do czynienia.Polecam lekarza Daniłosio efekty super,zrozumienie i kultura osobista wyjatkowa.Doktor ma duza wiedze.

Bardzo dobry specjalista, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, nic co mieści się w głowie chorego nie jest mu obce ani dziwne. Po wizycie u pana doktora życie wydaje się łatwiejsze. Gorąco polecam :)

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,jestem u niego w trakcie leczenia nerwicy i czuję się zrozumiana a przede wszystkim widzę że skupia się na każdym pacjencie.Wierzę że pomoże mi całkiem wyjść z dolegliwości :)

Super specjalista, zna się na tym co robi , konkretny i uprzejmy, wyleczył mnie z silnej depresji poporodowej i do tej pory leczę się u Niego. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz,zna sie na rzeczy. Wyleczyl mnie z silnej nerwicy,depresji i jestem jego pacjentka do tej pory. Polecam.

Poważny,sumienny i zaradny aby kazdy lekarz taki był!!! zna sie na tym co robi i za to ma moje zaufanie polecam bardzo bo zna sie na ludziach i ich problemach.

Bardzo miły i kompetentny lekarz psychiatra.Polecam goraco.

Bardzo miły i kompetentny lekarz psychiatra.Polecam goraco.

Pomógł mi bardzo w silnej depresji i nerwicy, do tego leki trafione w 10tke, polecam z czystym sumieniem

Polecam: kompetentny, uprzejmy, potrafi nawiązac kontakt z pacjentem i co najważniejsze potrafi pomóc. Zdecydowanie polecam.