lekarz Marek Janik

Stwierdził u mnie jaskrę przy idealnym ciśnieniu w oczach. Badał chyba 40 minut. Potwierdzili ją okuliści z kliniki w Katowicach. Nie było doktora i tam mnie skierowano na badania. Lekarze tylko się uśmiechnęli, gdy usłyszeli kto tę jaskrę odkrył. Była trudna do zdiagnozowania.

Polecam gorąco. Lekarz uprzejmy, miły, wyrozumiały. Można zauważyć, że posiada ogromną wiedzę z zakresu swojej specjalizacji. Zawsze pogodny i optymistycznie nastawiony do życia. Polecam!

To lekarz jakich coraz trudniej dzisiaj spotkać. Kompetentny, uprzejmy.

To lekarz jakich coraz trudniej dzisiaj spotkać. Kompetentny, uprzejmy.

Lekarz wzbudza ogromne zaufanie. Niezwykle przyjazny. Diagnozowanie bardzo fachowe i kompetentne.

-bardzo dobry fachowiec -w czasie wizyty bada bardzo dokładnie ,nie śpieszy się ,umie słuchać -masz poczucie że jesteś dla Niego najważniejszy ....Temu Lekarzowi można zaufać !!!

-bardzo dobry fachowiec

Lekarz z przyjaznym podejsciem do pacjenta, kompetentny, a zarazem potrafiający kompleksowo wytłumaczyć problem. Lekarz poszukujący metod leczenia, nie poprzestający na powierzchownej diagnozie.