prof. dr hab. n. med. Marek Jemielity

Kardiochirurg

Dziękuję z całego serca za udaną operację Panu profesorowi oraz całemu zespołowi Oddziału Kardiochirurgii i Transplantologii. Wspaniali lekarze,pielęgniarki na salowych kończąc. Oddział bardzo dobrze wyposażony w sprzęt zapewniając przy tym bardzo dobra opiekę medyczną. Ja trafiłam z diagnoza tętniaka aorty wstępującej i udało się, jestem już po operacji 2 tygodnie i czuję się coraz lepiej. Duże serce ❤️ dla wspaniałego profesora i jego zespołu, jesteście wspaniali!!!💐 Wdzięczna pacjentka.

Wspaniali lekarze,pielęgniarki na salowych kończąc.
Oddział bardzo dobrze wyposażony w sprzęt zapewniając przy tym bardzo
dobra opiekę medyczną.
Duże serce ❤️ dla wspaniałego profesora i jego zespołu, jesteście wspaniali!!!💐
Wdzięczna pacjentka.

Dziękuję za uratowanie życia. Dwa miesiące po zabiegu czuję się wyśmienicie, w pełni zdrowy człowiek. Wiem,że moje serce było we właściwych rękach.

Dzien dobry czy ja mogła bym prosic o namiary tel.do prof.Jemielity czy przyjmuje gdzies prywatnie bede wdzieczna o namiary dziekuje.

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz ,uczciwy, bezinteresowny.Dzięki Bogu,że trafiłem do Pana Profesora .Jestem 10 lat po operacji i do końca życia będę wdzięczny za uratowanie życia.Wielki szacunek dla Pana Profesora.

Niewątpliwie prof.dr M. Jemielity jest wybitnym fachowcem, ale posiada także ciągle rzadką umiejętność prowadzenia rozmowy, czy może raczej konwersacji, na poziomie dostosowanym do stanu, możliwości i poziomu interlokutora. To jakby dodatkowa terapia dla wszelakiego rodzaju sercowców. Rozmawiając z NIm pacjenci dowiadują się, że lekarz interesuje się nie tylko ich zdrowiem, ale także tym kim są. Podoba mi się także to co mówi o swojej pracy.

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI. Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

mam pytanie -gdzie i czy w ogóle przyjmuje Pan profesor --prywatnie ???? chciałabym zasięgnąc porady ..

Najlepszy kardiochirurg w Wielkopolsce. Jest profesjonalistą a do tego fantastycznym człowiekiem dzięki niemu żyję.

Tak jak poprzednicy uważam ,że Pan Profesor to skromny, mądry człowiek z wielką kulturą osobistą. Cieszę się że mogliśmy z mężem trafić to tego wybitnego specjalisty. Czujemy się bezpieczniej mimo że męża czeka poważny zabieg. specjalisty

Z całego serca dziękuję P.Profesorowi za uratowanie życia mojej mamie.Miesiąc temu przeszła operację usunięcia tętniaka rzekomego(7 cm),który wybudował się po przebytym zawale. Opatrzność Boża,wiara, zaufanie w umiejętność tego lekarza sprawiły,że mama(71lat) poddała się tak poważnej operacji. Profesor to niesamowicie skromny, otwarty człowiek, bardzo dobry fachowiec.DZIĘKUJĘ i polecam tym którzy szukają pomocy. Dziękuję również całemu rzetelnemu personelowi, bez którego trudno by było osiągać tak dobre rezultaty w dalszym leczeniu chorego.