lek. med. Marek Kułakowski

Neurochirurg

1,2
1,2
1,1

bardzo nieprzyjemny człowiek bez żadnych uczuć, nie potrafił wytłumaczyć chorej osobie dlaczego ma wracać do pracy jego odpowiedź brzmiała ,,skończyłem’’ człowiek z kula czekający obok gabinetu który zapukał do drzwi mówiący że miał zapukać Pan Doktor odpowiedział ,, no to zapukałeś’’ zamykając człowiekowi drzwi przed nosem. Jestem oburzona kompetencją tego Pana,nie potrafił wytłumaczyć i patrzeć w oczy rozmawiając jednym słowem tragedia. Lekarz pracujący na siłe, źle traktujący pacjentów..

Okropny człowiek pozbawiony jakichkolwiek uczuć , gburowaty , nieprzyjemny proszę omijać z daleka nie polecam . Widać ,że medycyna to nie jest jego powołanie.

Straszny człowiek, zupełnie pozbawiony empatii i wrażliwości na problemy człowieka. Zimny i gburowaty. Proponuję wszystkim omijać tego Pana szerokim łukiem.