lekarz Marek Matukiewicz

Lekarz o niespotykanej kulturze i empatii. Mieliśmy kontakt tylko telefoniczny przy okazji kilkutygodniowego pobytu mojego taty na oddziale, ale zawsze szczegółowo byłam poinformowana o przebiegu leczenia, zaleceniach itp. Miałam poczucie, że pomimo zaawansowanego wieku ojca i chorób współistniejących, m.in. choroby Alzheimera, Pan doktor stara się doprowadzić pacjenta do stanu, który umożliwia powrót do domu, a nie zaleczyć objawy i pozbyć się pacjenta z oddziału. W mojej ocenie to lekarz z powołaniem, jakich niestety coraz trudniej spotkać.

Lekarz o niespotykanej kulturze i empatii.
W mojej ocenie to lekarz z powołaniem, jakich niestety coraz trudniej spotkać.

Doktor z powołania .Do takich lekarzy ,aż chce się iść na wizytę .Wszystko wytłumaczone w drobnych szczegółach .Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta .Bez wachania 5 gwiazdek ...Dziękujemy panie doktorze.Igor i Mariola .