lekarz Marek Michałek

Lekarz orzecznik ZUS, Neurolog

2,6
2,6
3,6

Byłam raz i więcej nie pójdę, komunikacja zerowa, o tłumaczeniu choroby i leczenia można zapomnieć, doktor ten specjalizuje się w dawaniu skierowań do innych doktorów i jak przedmówca zauważył daje L-4 ile kto chce. Neurolog ten wysyła na rezonans magnetyczny, ale nie ma w gabinecie komputera, żeby obejrzeć płytę. Rozkłada bezradnie ręce i wysyła od Annasza do Kajfasza. Nie interesuje go pacjent, nie interesuje go nic i bierze pieniądze z naszych podatków. Żenada.

swietny,kompetentny uratowal mi zdrowie a moze nawet zycie jeszcze raz dziekuje nie znam lepszego naprawde dobry neurolog.

Nie lekarz tylko felczer, potrafi się jedynie wysługiwać innymi lekarzami a najchętniej umi pisać skierowania do szpitala w Raciborzu bez konieczności

Lekarz , który prezentuje nie tylko wysoki poziom wiedzy, fachowości ale również wspaniałe podejście do pacjenta, o dużej kulturze osobistej. Spotkaliśmy na swej "chorobowej drodze" pierwszy raz człowieka-lekarza tak profesjonalnego, czułego na ludzki ból i cierpienie.Bardzo nam pomógł i pomaga do dziś- potrafi zdziałać cuda. Przywraca radość życia i daje nadzieję. Bardzo dziękujemy!!!

Super facet!! Zawsze sie nad czlowiekiem ulituje i da L4 tyle ile czlowiekowi potrzeba. Tanio nie jest ale jak trzeba.... A i rente jak potrzeba to w ZUSIE zalatwi. Polecam!