Filtruj terminy

Lekarz Orzecznik Zus Rybnik

dr Danuta Adamiak watach

Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

Tak bezdusznego lekarza i pozbawionego chęci nawiązania jakichkolwiek pozytywnych relacji z pacjentem, nigdy nie spotkałam,Zero empatii,buta i arogancja.Pacjent to wróg nr 1.Na komisji ZUS-u w Rybniku , gdzie pani była orzecznikiem,przez 4o min.grała głównę rolę w spektaklu "Jak nie powinno się traktować pacjenta”. Bombardowana pytaniami, próbowałam odpowiedzieć konkretnie , co chwilę słysząc, „rządzić to może sobie Pani u siebie”, a nie tu !Niech pani słucha co do pani mówię”! Nigdy ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Marek Michałek

Lekarz orzecznik ZUS, Neurolog

ZUS

Rybnik

Nie polecam...leczyl mojego męża przez prawie piętnaście lat a kiedy już był bezradny wobec jego choroby rozłożył ręce i wysłał go do innego specjalisty...Pozostawił bez słowa ..Brak słów po prostu i jak tu mieć zaufanie do lekarzy???

lekarz Danuta Gryt

Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

pani orzecznik leczy i robi przeswietlenie Rt .wzrokiem . po tym badaniu idzie do swego kierownika i pyta się go jaka decyzje ma wydac żeby mieć premie i wydaje negatywna. brawo dla ZUSu
Opinia dodana przez: cudownie uzdrowiony

dr n. med. Piotr Zych

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

Rybnik

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jolanta Glombica-Balura