Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Rybnik

lekarz Jolanta Chmielowska

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Leczymy sie u tej Pani bardzi dlugo i naprawde Lekarka z powolania,nie ma zadnych problemow z badaniami. Troszczy sie o dobro Pacjetow ciesze sie ze mamy takiego Lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: elkaroki

lekarz Anna Pfeifer

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.

lekarz Rafał Woźnikowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Barwna 18
44-218 Rybnik

Pan doktor wykonywał mi badania prenatalne w ciąży, bardzo miły uprzejmy, wszystko tłumaczył co widzi i co sie dzieje na monitorze USG. Mysle ze jak maluszek sie urodzi to bedzie pacjentem Pana Dr Woźnikowskiego:) Jestem zadowolona , polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Dariusz Twardawa

Lekarz medycyny pracy

NZOZ Medicar sp. z o.o.
ulica Patriotów
44-253 Rybnik

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Piotr Zych

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

Rybnik

osobiście nie znam pana doktora . Jest orzecznikem ZUS-u i pozytywnie zalatwil sprawę . To nie tak jak w Rzeszowie są uzdrowiciele , cudotwórcy

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Trojan

Internista, Lekarz rodzinny

PROVITA
Chrobrego
44-200 Rybnik

Lekarz z powołania!!! Kompetencja, zaufanie. Kompleksowe podejście. Zawsze wysłucha, doradzi, szuka rozwiązań. Bardzo Miła i uprzejma Pani Doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Halina Laska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Poligonowa 13 d
44-251 Rybnik

Wizyta trwa 2-3 razy dłużej niż powinna. Dwukrotnie złe diagnozy dla naszego rocznego synka. Leczenie nic nie pomagało, wręcz stan z dnia na dzień się pogarszał. Po wizycie u innego pediatry stan następnego dnia był dużo lepszy. Kilka razy przekonaliśmy się że leczenie pani Laski, naszego rocznego syna nie pomaga. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Katarzyna Szymańska

ulica Józefa 16
44-200 Rybnik

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić lekarza rodzinnego i trafiło na dr Katarzynę Szymańską. Nie żałuję wyboru. Jest bardzo pomocna, uprzejma, poświęca pacjentowi tyle czasu ile powinna, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie leki i badania. Trafnie stawia diagnozy i z wszelkich dolegliwości potrafi wyleczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Holona-Musioł

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Wołodyjowskiego 4 B
44-270 Rybnik

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Alina Kuczera

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ Pro-Vita
Rybnik

Zarozumiała, przerywa pacjentowi. Nie można o nic zapytać, nic powiedzieć. Wizyta bezużyteczna. Warunki postkomunistyczne i taka sama lekarka. Zostaje leczenie dziadków.

lekarz Beata Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Pani Doktor jest bardzo uprzejmą osobą, która zawsze pomoże jak tylko potrafi i jeszcze powie miłe słowo. Kompetentna i pracowita, do pacjenta podchodzi z przyjaznym nastawieniem i robi wszystko, żeby pomóc i wytłumaczyć. U nikogo innego nie spotkałam się z tak ciepłym podejściem do człowieka. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Michałek

Lekarz orzecznik ZUS, Neurolog

ZUS
Rybnik

Wysłałam do ZUS wniosek na skierowanie na turnus rehabilitacyjny w ramach prewencji rentowej ZUS. Pan lekarz jednym zdaniem ocenił że nie ma potrzeby rehabilitacji w ramach prewencji rentowej ZUS. Nadmieniam że jestem osobą czynną zawodowo z 35 letnim stażem pracy , stwierdzonym Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów oraz schorzeniami dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego. Bez zaproszenia na komisję , bez telefonu załatwił sprawę odmownie. W takim razie po co prewencja i zapobieganie ...
Opinia dodana przez: BARBARA

lekarz Danuta Gryt

Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

pani orzecznik leczy i robi przeswietlenie Rt .wzrokiem . po tym badaniu idzie do swego kierownika i pyta się go jaka decyzje ma wydac żeby mieć premie i wydaje negatywna. brawo dla ZUSu
Opinia dodana przez: cudownie uzdrowiony

lekarz Jolanta Makosz

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Lekarka leczyła osobę na całkiem inną przypadłość niż jej dolegała parę miesięcy aż trafiła do szpitala. Nie polecam odradzam
Opinia dodana przez: On
Tak bezdusznego lekarza i pozbawionego chęci nawiązania jakichkolwiek pozytywnych relacji z pacjentem, nigdy nie spotkałam,Zero empatii,buta i arogancja.Pacjent to wróg nr 1.Na komisji ZUS-u w Rybniku , gdzie pani była orzecznikiem,przez 4o min.grała głównę rolę w spektaklu "Jak nie powinno się traktować pacjenta”. Bombardowana pytaniami, próbowałam odpowiedzieć konkretnie , co chwilę słysząc, „rządzić to może sobie Pani u siebie”, a nie tu !Niech pani słucha co do pani mówię”! Nigdy ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Jacek Najda

Lekarz medycyny pracy, Internista

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki Nr 3 w Rybniku, Poradnia Hematologiczna
ul. Energetyków 48
44-200 Rybnik

Odradzam lekarz niemiły, sprawia wrażenie jakby nie słuchał,co się do niego mówi.Brak poszanowania czyjegoś czasu po dwóch godzinach czekania na wizytę kontrolną, którą sam Pan doktor wyznaczył dowiedziałam się że mam książkowe wyniki ( pomimo ze dermatolog i alergolog uważali inaczej ) i po co ja wogóle przyszłam.I jak on teraz ma rozliczyć moje badania w NFZ. Jak można być tak bezczelnym? Zapieprzam w tym chorym kraju płace składki i ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mirosława Meisner-Wrona