lekarz Katarzyna Holona-Musioł

Lekarz medycyny pracy, Internista

2,9
2,6
2,9

Odradzam skorzystania z usług Pani doktor! Pacjent od samego początku nie ma możliwości powiedzenia z jakim problemem przybył. Totalny brak empati, zrozumienia. Pacjent raczej nie powinien wychodzić z gabinetu potraktowany jak „śmieć” jak i tylko z informacją, że próbuje od doświadczonego lekarza wyłudzić zwolnienie lekarskie (przed taką wiadomością nawet nie odbyło się podstawowe badanie/osłuchane pacjenta). Doktor rodzinny raczej nie wie od razu po wejściu do gabinetu z jakim dokładnie problemem przyszedł dziś dany pacjent. Każdy ma różne problemy w życiu i raczej nie przychodzi się do lekarza po to, aby wyjść z poniżeniem osobowości. Totalnie odradzam korzystania z usług Pani doktor w przypadku chęci otrzymania pomocy w odzyskaniu zdrowia itp.

Nie polecam.Pani bardzo niemiła w rozmowie.Twierdzi że ją okłamuje.złosliwe odpowiedzi.Ogólnie omijać z daleka.

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana , w końcu ktoś zaczął brać moje objawy poważnie. Pani doktor zleciła listę badań które już po pierwszych badaniach wyszło ...

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł
Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce.
Na wizycie zostałam wysłuchana , w końcu ktoś zaczął brać moje objawy poważnie.
Pani doktor zleciła listę badań które już po pierwszych badaniach wyszło co mi dolega.
Jest to poważna choroba która właśnie dawała znaki 4 lat od pierwszych objawów które pózniej potwierdził specjalista w tej dziedzinie.
Jestem pewna że jeżeli zostałbym zapisana tego dnia do innego lekarza tej przychodni wizyta zakończyłaby się tak jak zawsze przez 4 lata.
POLECAM PANIĄ KASIE dzięki niej mam już diagnozę i szanse na lepsze życie i funkcjonowanie z chorobą.

Pierwszy raz zdarzyło mi się wyjść ze łzami w oczach z gabinetu. Lekarka próbowała mnie poniżyć. Najpierw na temat mojej wagi, sugerując że kłamie i że ważę więcej (jestem normalnej figury), następnie krytykując mnie w bardzo poniżający i okropny sposób, że karmię piersią. Jestem osobą spokojną i uprzejmą i nie mogę uwierzyć, że w gabinecie lekarskim takie coś może spotkać pacjenta. Totalny brak empatii. Taki człowiek nie powinien być lekarzem. I jak mam zaufać jej że dała mi dobre lekarstwa?

Niezwykle sympatyczna, cierpliwa i kompetentna lekarka. Po badaniu dokładnie wszystko wyjaśnia, upewniając się czy wszystko jasne. Lekarstwa idealnie dobrane - po pierwszym dniu przyjmowania czuć skuteczność. Uśmiechem, poświęconym czasem i życzliwym podejściem do mnie jako pacjenta spowodowała, że trafiając do Niej przypadkiem (losowo w rejestracji) kolejnym razem świadomie się zarejestruję do tej właśnie lekarki

Oczekiwanie na przyjęcie przy gabinetem to jakaś porażka. Poza tym lekceważące podejście do pacjentów, nie polecam!!!

Bardzo miła lekarka, polecam z serca. Już dawno nie maiłam kontaktu z tak empatycznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Konkretna i co ważne uśmiechnięta.

Robiłem u dr Katarzyny Holona-Musioł okresowe badanie lekarskie na kierowcę zawodowego. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, pani doktor była uprzejma i wesoła.

Tragedia byłem ostatnio z poważną choroba z góry zarzuciła Pani doktor że ja okłamuje. Cały czas uśmiech pod nosem taki nie miły. Masakra jakaś Porażka !

Miła sympatyczna oraz uśmiechnięta pani doktor Wizyta krótka i jak się należy.

Miła sympatyczna oraz uśmiechnięta pani doktor
Wizyta krótka i jak się należy.