Internista Rybnik

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Chyba nie ma lepszego lekarza, nie stawia diagnozy bez zrobienia wsześniejszych badań. Czas jaki poświęca pacjentowi pozwala aby na spokojnie o wszystkim porozmawiać i wytłumaczy jakie kroki podjąć co do dalszego leczenia . Z całego serca polecam.

Rybnik

Polecam Panią doktor!Byłam z bólami stawow....nikt nie potrafił postawić diagnozy-jedynie pani doktor konkretnie,rzeczowo ,po porządnym zbadaniu rozpoznała chorobę ,na która cierpię.jestem w trakcie leczenia i jest poprawa.Polecam-jedyny rzeczowy i sensowny reumatolog i internista w rejonie Rybnika i okolic.Anna P
Opinia dodana przez: Anna

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Bąk

Internista, Gastroenterolog

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego ...
Opinia dodana przez: Leopold M.

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Południe 37
44-253 Rybnik

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz-kardiolog z jakim się do tej pory zetknęłam,bardzo piękne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

Władysława Jagiełły 32c
44-200 Rybnik

Bardzo przyjemny człowiek. Można się wszystkiego dowiedzieć o swojej chorobie . Na wizyty do tego lekarza idę z przyjemnością bez żadnych stresów. Bardzo polecam.

Interniści w Rybniku