Internista Rybnik

Rybnik

Polecam Panią doktor!Byłam z bólami stawow....nikt nie potrafił postawić diagnozy-jedynie pani doktor konkretnie,rzeczowo ,po porządnym zbadaniu rozpoznała chorobę ,na która cierpię.jestem w trakcie leczenia i jest poprawa.Polecam-jedyny rzeczowy i sensowny reumatolog i internista w rejonie Rybnika i okolic.Anna P

Opinia dodana przez: Anna

Żorska 148 C
44-200 Rybnik

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek, który zawsze ma czas dla pacjenta. Szkoda, że przestał pracować w Alergokolu :(

Opinia dodana przez: Teresa

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Bąk

Gastroenterolog, Internista

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego stanu zdrowia i dopiero wówczas odesłał wdzięcznego pacjenta do domu. DZIĘKUJEMY.

Opinia dodana przez: Leopold M.

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz-kardiolog z jakim się do tej pory zetknęłam,bardzo piękne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Dorota

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

Władysława Jagiełły 32c
44-200 Rybnik

Bardzo przyjemny człowiek. Można się wszystkiego dowiedzieć o swojej chorobie . Na wizyty do tego lekarza idę z przyjemnością bez żadnych stresów. Bardzo polecam.

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

lekarz Grzegorz Mazur

Wizyty domowe, Internista

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością. Jego porady są fachowe i bardzo pomocne. Potrafi rozpoznać dane schorzenie i natychmiast skierować do odpowiedniego specjalisty. Najlepszy lekarz rodzinny.

Wyglendy 22
44-200 Rybnik

Lecze się juz u Pani doktor kilka lat, lekarz z powołania, zawsze trafna diagnoza dobrze dobrane leki! Polecam !

Opinia dodana przez: Ewa