lekarz Cezary Bednarczyk

Bardzo fajny pan doktor, konkretny. Zawsze mówi prosto i na temat. Potrafi słuchać. Dobrze się mną zaopiekował, gdy zachorowałam w trakcie ciąży (dobrał odpowiednie leki, poprosił o telefon z relacją jak się czuję i przyjście do kontroli). Kiedy męczyła mnie migrena, wysłał do szpitala na TK i inne badania, skierował do neurologa. Mąż też zadowolony. Przy każdym jego urazie udzielał szybkiej pomocy i wystawiał odpowiednie skierowanie, a potem leczenie.

Świetny lekarz! Wystawił potrzebne recepty, skierowanie na badania, zinterpretował wyniki badań i wysłał do dalszej diagnostyki w AOS i dokładnie zbadał, czyli spełnił podstawowe zadania POZ.

Świetny specjalista! Serdecznie polecam, brakuje takich fachowców jak on w naszym kraju. Zawsze chętny do pomocy. Zarówno ja i moi znajomi mają tylko pozytywne doświadczenia.

Opinia zarówno moja jak i wszystkich, których znam, a którzy mieli z nim styczność - lepiej sobie diagnozę wygooglać niż iść po poradę do tego pseudo-lekarza. Lekarz od wypisywania recept na żądanie i broń boże cokolwiek więcej. Nawet nie można mu przynieść z prośbą o interpretację badań zrobionych prywatnie, bo ochrzani i powie skoro ma Pani pieniądze na prywatne badania to niech je interpretuje prywatny lekarz. Beznadziejny anty-fachowiec i bardzo gburowaty człowiek. Teść zwie go weterynarzem, ale moim zdaniem szkoda zwierząt.