lekarz Joanna Bruckner

Bardzo dobry lekarz, sympatyczna, dokładna . Jest miła , szczegółowo pyta i tłumaczy. Znam Panią od lat i mam do niej zaufanie.

Pani doktor niby bardzo mila rozmowa : ehe ehe aha aha.... najlepsze lekarstwa to kiwi ,czystek i ostropest mam wrazenie ze wszystkich pacjentow mierzy jedna miara .... trzeba schudnac lub isc na odwyk dla mnie zenada

pierwsza zwróciła uwagę na pewne dolegliwości ,które wydawały się normalne, dobrze pokierowała , chirurdzy powiedzieli, że miałam szczęście Dziękuję.

Pani doktor jest niby miła ale jest niekompetentna. Pani Doktor KŁAMIE co do przepisywania badań specjalistycznych zasłaniając się, że może to robić tylko specjalista co jest całkowitą nie prawdą. W szpitalu lekarze chwycili się za głowę, że w takim stanie nie trafiłem od razu do szpitala, a wyszedłem od Pani Brukner z zaleceniem jedzenia kiwi.... totalna Patologia....

Mam wrażenie, że Pani doktor jest przemęczona... nie jestem częstym gościem gabinetów lekarskich, ale receptą na wszystkie dolegliwości według Pani doktor jest Kiwi, a resztę badań i tak nie przepiszę bo za drogo... (swoją drogą już wiem że nie ma sensu się co prosić o morfologię, bo prywatnie kosztuje 3,5zł)

Jest uprzejma, ale nie przepisuje skierowania na podstawowe badania krwi zasłaniając się kosztami jakie ma do poniesienia NFZ. Rzekłbym, że ta pani nie jest lekarzem, a finansistą. Nie jestem w stanie ocenić rzetelności zawodowej.

Wspaniała Pani Doktor. Miła i bardzo kompetentna. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Polecam każdemu :)

Najlepsza lekarka w NZOZ Boguszowice. Poświęca się całkowicie w tym co robi. Oby więcej takich lekarzy

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu i uwagi na każdego pacjenta nie zależnie od wieku. Polecam