Lekarz Rodzinny Rybnik

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60

Wspaniały lekarz!
Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość.
Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉
A tak na poważnie, to bardzo polecam!

dr Katarzyna Szymańska

ulica Józefa 16
44-200 Rybnik

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić lekarza rodzinnego i trafiło na dr Katarzynę Szymańską. Nie żałuję wyboru. Jest bardzo pomocna, uprzejma, poświęca pacjentowi tyle czasu ile powinna, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie leki i badania. Trafnie stawia diagnozy i z wszelkich dolegliwości potrafi wyleczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Chmielowska

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Leczymy sie u tej Pani bardzi dlugo i naprawde Lekarka z powolania,nie ma zadnych problemow z badaniami. Troszczy sie o dobro Pacjetow ciesze sie ze mamy takiego Lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: elkaroki

lekarz Ewa Trojan

Internista, Lekarz rodzinny

PROVITA
Chrobrego

Lekarz z powołania!!!
Kompetencja, zaufanie.
Kompleksowe podejście.
Zawsze wysłucha, doradzi, szuka rozwiązań.
Bardzo Miła i uprzejma Pani Doktor.
Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Halina Laska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Poligonowa 13 d
44-251 Rybnik

Wizyta trwa 2-3 razy dłużej niż powinna. Dwukrotnie złe diagnozy dla naszego rocznego synka. Leczenie nic nie pomagało, wręcz stan z dnia na dzień się pogarszał. Po wizycie u innego pediatry stan następnego dnia był dużo lepszy. Kilka razy przekonaliśmy się że leczenie pani Laski, naszego rocznego syna nie pomaga. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Beata Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Pani Doktor jest bardzo uprzejmą osobą, która zawsze pomoże jak tylko potrafi i jeszcze powie miłe słowo. Kompetentna i pracowita, do pacjenta podchodzi z przyjaznym nastawieniem i robi wszystko, żeby pomóc i wytłumaczyć. U nikogo innego nie spotkałam się z tak ciepłym podejściem do człowieka. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jolanta Makosz

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Lekarka traktuje pacjentów wybiórczo - dla ważnych ma czas, dla innych nie. W czasie wizyty w jej gabinecie, wykonuje i odbiera mnóstwo prywatnych telefonów, a pacjent siedzi i czeka! Ponadto przyjmuje pośredników firm medycznych i przepisuje drogie leki.Odmawia skierowania na niektóre badania, ale też nie wszystkim-dobrym znajomym nie. Jest niepoukładana - wszystko robi szybko, po łepkach. Nie trafia z diagnozą - przeważnie wszystko sprowadza do starości lub nerwicy,natomiast powód jest ...

lekarz Anna Pfeifer

Lekarz rodzinny, Pediatra

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.

lekarz Alina Kuczera

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ Pro-Vita

Rybnik

Pani doktor jest świetna. szczegółowo tłumaczy chorobę i leczenie. zawsze można na nią liczyć!

lekarz Ludmiła Borek-Sławik

ulica św. Józefa 105 H