lekarz Katarzyna Grudzień

Medycyna estetyczna

Liczba opinii: 21
Średnia ocen:4,3/5
Opinie:21
Zaufanie do kompetencji
4,1
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,3
Poświęcony czas
4,5
Kompleksowość podejścia
4,1
Uprzejmość
4,6
Godny polecenia
4,2
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
4,0

Jeśli chodzi o wizytę u Pani Katarzyna Grudzien koszmar jeden wielki ból miałam usowana Blizne laserem znieczulenie nic nie pomogło jakaś dmuchawka z zimnym powietrzem i to który powodował ogromny ból na kolanie i na samej bliznie a zabieg mial byc lekko uszypliwy jak ugeyzienie przez komara a tak nie bylo jeśli chodzi o sam gabinet weszłam i było czuć spalona skórę w takich warunkach zostałam przyjęta druga moja wizyta to zabieg na zmarszczki odradzala mi odżywiać skórę a doradzala Pani Botoks 11 jednostek podkreślam że zmarszki miałam lekko mimiczne ...

Jeśli chodzi o wizytę u Pani Katarzyna Grudzien koszmar jeden wielki ból miałam usowana Blizne laserem znieczulenie nic nie pomogło jakaś dmuchawka z zimnym powietrzem i to który powodował ogromny ból na kolanie i na samej bliznie a zabieg mial byc lekko uszypliwy jak ugeyzienie przez komara a tak nie bylo jeśli chodzi o sam gabinet weszłam i było czuć spalona skórę w takich warunkach zostałam przyjęta druga moja wizyta to zabieg na zmarszczki odradzala mi odżywiać skórę a doradzala Pani Botoks 11 jednostek podkreślam że zmarszki miałam lekko mimiczne wiek 28 lat chciałam nie ingerować w ciało w tak młodym wieku mimo to Pani doktor się upierała że to mnie nie ominie koszt zabiegu 950zl do 1200zl szaleństwo w tym samym czasie doradzala mi kwasy na czoło i skasowała za to 150zl i to tyle na kolejną wizytę miałam już przyjść na Botox niestety Pani Katarzyno ale w wieku 28 lat Nie mam zamiaru używać botoxu a zwłaszcza 11 jednostek do lekko mimicznej zmarszczki która wygladzilam.w innym gabinecie masażami dziękuję i odradzam wizyty u tej pani nie sympatyczna wogole czas czekania na Nia to jak wyrocznia współczuję tym którym wstrzykla ten Botox i wogle strach pomyśleć o innych zabiegach a co do leczenia to raczej zero wiedzy zero.

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Kilka lat temu poleciła mi panią Doktor koleżanka – wtedy mieszkałam w Rybniku. Dziś przyjeżdżam do niej z Sosnowca J Mom zdaniem Pani doktor to bardzo dobra profesjonalistka, której wiem , ze potrafię zaufać . Wielokrotnie (słusznie zresztą) sama proponowała co można poprawić i co zrobić jakim kosztem, poza tym ma dobre ceny w porównaniu z Katowicami czy Sosnowcem. Przede wszystkim NIE oszukuje. Raz byłam w Katowicach (przyznałam się Pani doktor ze zdradziłam ) ale botoks tam podany znacznie krócej się trzymał – zapłaciłam jak w Rybniku , ale efekty ...

Kilka lat temu poleciła mi panią Doktor koleżanka – wtedy mieszkałam w Rybniku. Dziś przyjeżdżam do niej z Sosnowca J Mom zdaniem Pani doktor to bardzo dobra profesjonalistka, której wiem , ze potrafię zaufać . Wielokrotnie (słusznie zresztą) sama proponowała co można poprawić i co zrobić jakim kosztem, poza tym ma dobre ceny w porównaniu z Katowicami czy Sosnowcem. Przede wszystkim NIE oszukuje. Raz byłam w Katowicach (przyznałam się Pani doktor ze zdradziłam ) ale botoks tam podany znacznie krócej się trzymał – zapłaciłam jak w Rybniku , ale efekty były z 3 miesiące krótsze. Wiem ze niektórzy lekarze, żeby mieć dobre ceny dają mniejszą dawkę , czy też leki nieoryginalne – tego Pani doktor na pewno nie robi! Pani dr Grudzień na pewno jest warta polecenia – ja żeby wykonać zabieg przejeżdżam 80km , ale wiem że wszystko jest w pełni profesjonalne. NIGDY się nie zawiodłam! I Dziwię się poprzedniemu wpisowi ale mam wrażenie że chyba oczekiwania były za duże ….

Poza tym Pani dr to bardzo ciepła kobieta, która potrafi doradzić nie tylko w sprawach medycznych J

Polecam i pozdrawiam Panią Kasię !

E. W.

WięcejMniej
2,3/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
2,0

Mam mieszane uczucia co do zabiegu w LiftMed. Zaczne od początku. Po umówieniu wizyty na makijaż permanentny przyszłam o czasie do kliniki. W rejestracji dostalam kartke do podpisania,na przeczytanie ktorej nie dano mi czasu. Szybko rzuciłam okiem i "kartka"okazała sie....karta konsultacyjna dotycząca przeciwskazan i wskazan do zabiegu i chyba ewentualnych skutków ubocznych- nie wiem,tak jak wspomnialam,nie dane mi bylo choć dokladniejsze przeczytanie. Dalej. Poproszono mnie do pokoju zabiegowego punktulanie o czasie. Zajeła sie mna jak mi sie wydaje asystentka,która nałożyła znieczulenie. Po 15 minutach przyszła Pani Doktor,zrobila ze mna wywiad ...

Mam mieszane uczucia co do zabiegu w LiftMed.

Zaczne od początku.
Po umówieniu wizyty na makijaż permanentny przyszłam o czasie do kliniki.
W rejestracji dostalam kartke do podpisania,na przeczytanie ktorej nie dano mi czasu.
Szybko rzuciłam okiem i "kartka"okazała sie....karta konsultacyjna dotycząca przeciwskazan i wskazan do zabiegu i chyba ewentualnych skutków ubocznych- nie wiem,tak jak wspomnialam,nie dane mi bylo choć dokladniejsze przeczytanie.
Dalej.
Poproszono mnie do pokoju zabiegowego punktulanie o czasie.
Zajeła sie mna jak mi sie wydaje asystentka,która nałożyła znieczulenie.
Po 15 minutach przyszła Pani Doktor,zrobila ze mna wywiad (trwał jakąś minute,miałam zamkniete i znieczulone oczy wiec niezbyt komfortowo dla mnie),jakie kreseczki chce.
Nie było pytania o kolor.
Niby nic ale jednak z tego typu makijażem chodzi sie kilka lat i fanie by bylo dostać to,czego sie oczekuje.
A przynajmniej mieć szanse to omówić.
Znieczulenie kompletnie nie spełnilo swojego zadania-mialam wykonywany zabieg po raz drugi i porównując,tym razem było bardzo boleśnie.
Same kreski sa dośc nierówne,gdzieniegdzie są przerwy,prześwitują resztki poprzednigo zabiegu.
Sporym plusem bylo nałożenie lodu po zabiegu - uniknełam opuchlizny po zabiegu.
Zaplacilam 100zł wiecej niz poinformowano mnie podczas umawiania wizyty.
Raczej nie skorzystam ponownie.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Gorąco polecam! Spotkałam w życiu wielu lekarzy (pracuje w służbie zdrowia) ale tylko dwóch z powołania i jednym jest właśnie Pani doktor! Znam Ją już 6 lat ! Cierpliwa, wysłucha, a przede wszystkim pomoże i poradzi! Nie bagatelizuje żadnego problemu tylko powie, jak się go pozbyć. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Zabiegi botoxu wykonywane przez Nią są zupełnie bezbolesne i dużo dłuższy jest efekt (a mam porównanie ) Dla mnie również bardzo ważny jest fakt, że ma nowoczesny sprzęt i cały czas się rozwija, uczestniczy w zjazdach lekarzy ...

Gorąco polecam! Spotkałam w życiu wielu lekarzy (pracuje w służbie zdrowia) ale tylko dwóch z powołania i jednym jest właśnie Pani doktor! Znam Ją już 6 lat ! Cierpliwa, wysłucha, a przede wszystkim pomoże i poradzi! Nie bagatelizuje żadnego problemu tylko powie, jak się go pozbyć. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Zabiegi botoxu wykonywane przez Nią są zupełnie bezbolesne i dużo dłuższy jest efekt (a mam porównanie ) Dla mnie również bardzo ważny jest fakt, że ma nowoczesny sprzęt i cały czas się rozwija, uczestniczy w zjazdach lekarzy Medycyny Estetycznej aby móc proponować najlepsze sposoby leczenia (zastanawiam się skąd ma tyle sił i energii:)) z ręką na sercu polecam! Na pewno nie zmienię Jej na nikogo z konkurencji , która tak się wysila na tym forum by zniszczyć Jej opinię !

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam, jestem pacjentką Pani Doktor już kilka lat. Robiłam u Niej wiele rzeczy: od depilacji po szereg zabiegów na twarz. Pani Doktor jest profesjonalnie przygotowana, znająca najnowsze trendy i metody stosowane w medycynie estetycznej. Jeśli efekt danego zabiegał wymagał kilku spotkań, zawsze mnie o tym uczciwie informowała. Również przed zabiegiem podaje jego koszt, co daje możliwoć ewentualnego wycofania się. Pani doktor dokłądnie mówi co stosuje i w jakiej objętości-co niestety w wielu gabinetach jest rzadkością. Sam fakt,że jestem jej klientką już kilka lat świadczy, że w pełni jestem zadowolona z ...

Witam, jestem pacjentką Pani Doktor już kilka lat. Robiłam u Niej wiele rzeczy: od depilacji po szereg zabiegów na twarz. Pani Doktor jest profesjonalnie przygotowana, znająca najnowsze trendy i metody stosowane w medycynie estetycznej. Jeśli efekt danego zabiegał wymagał kilku spotkań, zawsze mnie o tym uczciwie informowała. Również przed zabiegiem podaje jego koszt, co daje możliwoć ewentualnego wycofania się. Pani doktor dokłądnie mówi co stosuje i w jakiej objętości-co niestety w wielu gabinetach jest rzadkością. Sam fakt,że jestem jej klientką już kilka lat świadczy, że w pełni jestem zadowolona z oferowanych przez Nią usług. Gorąco polecam i gratuluję Pani Kasiu!
Małgorzata W.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Byłam u Pani Doktor kilka razy na rożnych zabiegach i zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno ze sposobu w jaki zostałam potraktowana przez personel w Jej Centrum Medycznym, jak i z samego zabiegu, a w szczególności z jego efektów. Pani Doktor nigdy nie koloryzowała i nie obiecywała gruszek na wierzbie. Zdarzyło się nawet ze odradzała mi niektóre moje pomysły, twierdząc ze nie potrzebuję takiego lub takiego zabiegu (mimo że miała je w swojej ofercie) czym bardzo mnie ujęła. Zawsze uśmiechnięta, zawsze miła i w pełni godna polecenia Profesjonalistka przez duże P.

Byłam u Pani Doktor kilka razy na rożnych zabiegach i zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno ze sposobu w jaki zostałam potraktowana przez personel w Jej Centrum Medycznym, jak i z samego zabiegu, a w szczególności z jego efektów. Pani Doktor nigdy nie koloryzowała i nie obiecywała gruszek na wierzbie. Zdarzyło się nawet ze odradzała mi niektóre moje pomysły, twierdząc ze nie potrzebuję takiego lub takiego zabiegu (mimo że miała je w swojej ofercie) czym bardzo mnie ujęła. Zawsze uśmiechnięta, zawsze miła i w pełni godna polecenia Profesjonalistka przez duże P.

4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem pacjentka dr Grudzien od samego poczatku Jej pracy w dziedzinie medycyny estetycznej.Mam juz "swoje" lata i mam porownanie z Jej przygotowaniem profesjonalinym,popartym wiedza o najnowsze tredy stosowane w medycynie estetycznej(zdecydowanie na plus)z innymi gabinetami.Poddalam sie wielu zabiegom od:depilacji,redukcji zmarszczek,mezoterapi. Obecnie bylam juz na kilku zabiegach liftingu skory aparatem Zaffiro.Dlatego pisze aby Wam polecic mlodym i w wieku dojrzalym.P.doktor poinformowala mnie o sposobie zabiegu,skutkach i cenie.Wymaga on kilku spotkan dla uzyskania efektu.Jest SUPER!!!Polecam ten gabinet,bo nie tylko znajdziesz profesjonalna porade,umiejetne i skuteczne usuniecie jej oraz przyjazna atmosfere zawsze mila i ...

Jestem pacjentka dr Grudzien od samego poczatku Jej pracy w dziedzinie medycyny estetycznej.Mam juz "swoje" lata i mam porownanie z Jej przygotowaniem profesjonalinym,popartym wiedza o najnowsze tredy stosowane w medycynie estetycznej(zdecydowanie na plus)z innymi gabinetami.Poddalam sie wielu zabiegom od:depilacji,redukcji zmarszczek,mezoterapi. Obecnie bylam juz na kilku zabiegach liftingu skory aparatem Zaffiro.Dlatego pisze aby Wam polecic mlodym i w wieku dojrzalym.P.doktor poinformowala mnie o sposobie zabiegu,skutkach i cenie.Wymaga on kilku spotkan dla uzyskania efektu.Jest SUPER!!!Polecam ten gabinet,bo nie tylko znajdziesz profesjonalna porade,umiejetne i skuteczne usuniecie jej oraz przyjazna atmosfere zawsze mila i usmiechnieta Pania doktor. Janinka

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

bylam u tej Pani chyba juz 5 razy , zawsze wychodze zadowolona z zabiegu , serdecznie polecam Pania Grudzien!!!

bylam u tej Pani chyba juz 5 razy , zawsze wychodze zadowolona z zabiegu , serdecznie polecam Pania Grudzien!!!

3,3/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
1,0

Kilka miesięcy temu przeszłam zabieg który wykonywała Pani doktor. Rezulaty miały być wspaniałe jak zapewniała Pani doktor. Niestety minęło kilka miesięcy od zabiegu za który zapłaciłam 8000 zł a rezultatów ŻADNYCH!!! Poprostu czuje się oszukana i wściekła sama na siebie że też nie poszukałam lepszej kliniki :-( I co dalej? zostanie mi żyć teraz ze świadomością że puściłam tyle ciężko zarobionych pieniędzy w błoto no bo przecież nie moge złożyć skargi ani reklamacji bo Pani doktor dobrze sie zabezpieczyła dając do podpisania przed zabiegiem dłuuugggiiii elaborat o powikłaniach i ewentualnym ...

Kilka miesięcy temu przeszłam zabieg który wykonywała Pani doktor. Rezulaty miały być wspaniałe jak zapewniała Pani doktor. Niestety minęło kilka miesięcy od zabiegu za który zapłaciłam 8000 zł a rezultatów ŻADNYCH!!! Poprostu czuje się oszukana i wściekła sama na siebie że też nie poszukałam lepszej kliniki :-( I co dalej? zostanie mi żyć teraz ze świadomością że puściłam tyle ciężko zarobionych pieniędzy w błoto no bo przecież nie moge złożyć skargi ani reklamacji bo Pani doktor dobrze sie zabezpieczyła dając do podpisania przed zabiegiem dłuuugggiiii elaborat o powikłaniach i ewentualnym braku rezultatu. Szkoda że nie mogłam tego przeczytać na wizycie kilka tygodni przed zabiegiem... a nie 5 min przed. Czuję sie oszukana i nigdy nikomu nie polecę tej kliniki.

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Byłam u tej lekarki zrobić zabieg Zaffiro i mam porównanie. Mnie nie obiecywała gruszek na wierzbie (twarzy:)) ani złotych gór - powiedziała co może być a co nie - ale efekt jest na prawdę super. Każdy może być mniej lub bardziej zadowolony z efektów , ja należę do tej drugiej grupy :) - bo efekt jest ...!!! Pozatym ładna kiika i miły personel. Ja polecam wszystkim!

Byłam u tej lekarki zrobić zabieg Zaffiro i mam porównanie. Mnie nie obiecywała gruszek na wierzbie (twarzy:)) ani złotych gór - powiedziała co może być a co nie - ale efekt jest na prawdę super. Każdy może być mniej lub bardziej zadowolony z efektów , ja należę do tej drugiej grupy :) - bo efekt jest ...!!! Pozatym ładna kiika i miły personel. Ja polecam wszystkim!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat