lekarz Katarzyna Grudzień

Medycyna estetyczna

Witam serdecznie wszystkich, którzy mają w planach wykonywać zabiegi u pani dr. Katarzyny Grudzień (Lift-Med, Rybnik) Opinia moja, może nie jest w trzech zdaniach ale rzetelna Myślę, że gdybym taką przeczytała nim zaczęłam 'przygodę' z dr. Grudzień oszczędziłabym wielu rozczarowań oraz niepotrzebnie wydanych pieniędzy Poniżej kilka istotnych informacji, które mogą zadecydować czy właśnie tego lekarza wybrać 1. Ładny i czysty gabinet 2. Dobre, markowe preparaty 3. Punktualność - dużo do życzenia 4. Umiejętności - Usta Po wypełnieniu został podany nieprawidłowo preparat, który wpadł w kanalik i powstała dziura Dziura wielokrotnie ...

Opinia moja, może nie jest w trzech zdaniach ale rzetelna

1. Ładny i czysty gabinet

2. Dobre, markowe preparaty

3. Punktualność - dużo do życzenia

4. Umiejętności
- Usta
Dziura wielokrotnie była poprawiana, co doprowadziło do większej asymetrii przy czym dziura pozostała

- Zabiegi na twarz
a) Wypełnienie własnym tłuszczem
Własnego tłuszczu mam bardzo mało, więc była na wagę złota
Podczas zabiegu pani doktor się pstrykło ze szczykawki, więc zamiast trafić pod skórę zostałam tym tłuszczem oblana

b) Nici PDO
Po zabiegu buzia wyglądała dobrze, ale z czasem nici zaczęły się zwijać co spowodowało nierówności na policzkach i żuchwie

c) Wypełniacze i stymulatory
Lekarz powinien wyjaśnić jaki zabieg spełni zadanie, a jaki nie jest wskazany
Stymulatory i wypełniacze zmieniły rysy co wyglądało karykaturalnie
Zabiegi zostały wykonane niestarannie bo powstały nierówności

- Body tite
Efekt miał się wzmagać do 9 miesięcy, po tym czasie miała być petarda
Petardy nie było ani po zabiegu, ani po 9 miesiącach, ani po 1,5 roku
Żadnego efektu oprócz powikłań, swędzących zgrubień
...i ten zabieg zareklamowałam, wierząc w uczciwość pani doktor
Niestety pani doktor stwierdziła że co prawda efektu nie ma, ale zabieg się udał
Reklamacji nie przyjęła, choć zaproponowała wykonanie innego w ramach ... no właśnie czego skoro reklamacji nie uznała a zabieg się udał

4. Zachowanie
Podczas jednego z zabiegów zaczęłam bardzo puchnąć
Wyglądałam strasznie co bardzo panią doktor rozśmieszyło (popłakała się ze śmiechu)
Osobiście byłam przerażona, a postawa lekarki karygodna

Dodam, że lekarze nie chcą poprawiać skutków nieudanych zabiegów

Pozdrawiam ciepło

Byłam u niejednego lekarza medycyny estetycznej, ale dr Katarzyna Grudzień to zupełnie inny poziom… Widać, że medycyna estetyczna jest wielką pasją Pani doktor, do tego ma niesamowitą wiedzę i wyczucie estetyki, którego wielu lekarzom brakuje. Jest bardzo konkretna i idealnie dobiera zabiegi - w moim przypadku perfekcyjnie! Polecam każdemu!

Jestem klientką Pani doktor już dosyć długo, ogólnie posiądą dużą wiedzę, i kocha to co lubi ale... mało czasu poświęca pacjentowi a uważam że powinna zając się pacjentem od do a do z a nie tylko jej asystentka. Obiecuje ze przepisze to i to że doa proble tego i tego a potem o tym zapomina chce obsłużyć kilka pacjentek na raz i to mnie coraz bardziej zniechęca. Pacjent nie czuję się zaopiekowany. Na jeden wizycie mówi że zrobimy taki zabieg astepnym razem już mówi co innego.

Jeśli chodzi o wizytę u Pani Katarzyna Grudzien koszmar jeden wielki ból miałam usowana Blizne laserem znieczulenie nic nie pomogło jakaś dmuchawka z zimnym powietrzem i to który powodował ogromny ból na kolanie i na samej bliznie a zabieg mial byc lekko uszypliwy jak ugeyzienie przez komara a tak nie bylo jeśli chodzi o sam gabinet weszłam i było czuć spalona skórę w takich warunkach zostałam przyjęta druga moja wizyta to zabieg na zmarszczki odradzala mi odżywiać skórę a doradzala Pani Botoks 11 jednostek podkreślam że zmarszki miałam lekko mimiczne wiek 28 lat chciałam nie ingerować w ciało w tak młodym wieku mimo to Pani doktor się upierała że to mnie nie ominie koszt zabiegu 950zl do 1200zl szaleństwo w tym samym czasie doradzala mi kwasy na czoło i skasowała za to 150zl i to tyle na kolejną wizytę miałam już przyjść na Botox niestety Pani Katarzyno ale w wieku 28 lat Nie mam zamiaru używać botoxu a zwłaszcza 11 jednostek do lekko mimicznej zmarszczki która wygladzilam.w innym gabinecie masażami dziękuję i odradzam wizyty u tej pani nie sympatyczna wogole czas czekania na Nia to jak wyrocznia współczuję tym którym wstrzykla ten Botox i wogle strach pomyśleć o innych zabiegach a co do leczenia to raczej zero wiedzy zero.

Ciężko dać tej Pani jakąkolwiek opinię. Miesiąc czekałam na umówioną wizytę, aby wyjść z kwitkiem. 30 minut czekałam w pustym gabinecie na Panią doktor - prezes przychodni Lift Med, nominowana do Nagrody Człowiek Roku !!!!!!! która w pokoju obok urządziła sobie popołudniowe pogaduszki z przyjaciółką. Było to ważniejsze niż klient. Zostałam zlekceważona przez samą Panią prezes więc wyszłam i umówiłam się do innego lekarza. Nie polecam. Totalna ignoracja pacjenta.

bylam u tej Pani chyba juz 5 razy , zawsze wychodze zadowolona z zabiegu , serdecznie polecam Pania Grudzien!!!

Mam mieszane uczucia co do zabiegu w LiftMed. Zaczne od początku. Po umówieniu wizyty na makijaż permanentny przyszłam o czasie do kliniki. W rejestracji dostalam kartke do podpisania,na przeczytanie ktorej nie dano mi czasu. Szybko rzuciłam okiem i "kartka"okazała sie....karta konsultacyjna dotycząca przeciwskazan i wskazan do zabiegu i chyba ewentualnych skutków ubocznych- nie wiem,tak jak wspomnialam,nie dane mi bylo choć dokladniejsze przeczytanie. Dalej. Poproszono mnie do pokoju zabiegowego punktulanie o czasie. Zajeła sie mna jak mi sie wydaje asystentka,która nałożyła znieczulenie. Po 15 minutach przyszła Pani Doktor,zrobila ze mna wywiad ...

Mam mieszane uczucia co do zabiegu w LiftMed.

Zaczne od początku.
Po umówieniu wizyty na makijaż permanentny przyszłam o czasie do kliniki.
Dalej.
Poproszono mnie do pokoju zabiegowego punktulanie o czasie.
Zajeła sie mna jak mi sie wydaje asystentka,która nałożyła znieczulenie.
Po 15 minutach przyszła Pani Doktor,zrobila ze mna wywiad (trwał jakąś minute,miałam zamkniete i znieczulone oczy wiec niezbyt komfortowo dla mnie),jakie kreseczki chce.
Nie było pytania o kolor.
Niby nic ale jednak z tego typu makijażem chodzi sie kilka lat i fanie by bylo dostać to,czego sie oczekuje.
A przynajmniej mieć szanse to omówić.
Znieczulenie kompletnie nie spełnilo swojego zadania-mialam wykonywany zabieg po raz drugi i porównując,tym razem było bardzo boleśnie.
Same kreski sa dośc nierówne,gdzieniegdzie są przerwy,prześwitują resztki poprzednigo zabiegu.
Sporym plusem bylo nałożenie lodu po zabiegu - uniknełam opuchlizny po zabiegu.
Zaplacilam 100zł wiecej niz poinformowano mnie podczas umawiania wizyty.
Raczej nie skorzystam ponownie.

Gorąco polecam! Spotkałam w życiu wielu lekarzy (pracuje w służbie zdrowia) ale tylko dwóch z powołania i jednym jest właśnie Pani doktor! Znam Ją już 6 lat ! Cierpliwa, wysłucha, a przede wszystkim pomoże i poradzi! Nie bagatelizuje żadnego problemu tylko powie, jak się go pozbyć. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Zabiegi botoxu wykonywane przez Nią są zupełnie bezbolesne i dużo dłuższy jest efekt (a mam porównanie ) Dla mnie również bardzo ważny jest fakt, że ma nowoczesny sprzęt i cały czas się rozwija, uczestniczy w zjazdach lekarzy Medycyny Estetycznej aby móc proponować najlepsze sposoby leczenia (zastanawiam się skąd ma tyle sił i energii:)) z ręką na sercu polecam! Na pewno nie zmienię Jej na nikogo z konkurencji , która tak się wysila na tym forum by zniszczyć Jej opinię !

Pani doktor robi zabiegi o których niema zielonego pojęcia:((

Pani doktor robi zabiegi o których niema zielonego pojęcia:((

Polecam Panią Kasię! Zgadzam się z pozytywnymi opiniami , uważam że to świetny specjalista z duszą , poza tym ma najlepszej klasy sprzęt. Jestem pewna że zawsze stara się , by efekty były jak najlepsze. ;-)