lekarz Katarzyna Grudzień

Medycyna estetyczna

Kilka lat temu poleciła mi panią Doktor koleżanka – wtedy mieszkałam w Rybniku. Dziś przyjeżdżam do niej z Sosnowca J Mom zdaniem Pani doktor to bardzo dobra profesjonalistka, której wiem , ze potrafię zaufać . Wielokrotnie (słusznie zresztą) sama proponowała co można poprawić i co zrobić jakim kosztem, poza tym ma dobre ceny w porównaniu z Katowicami czy Sosnowcem. Przede wszystkim NIE oszukuje. Raz byłam w Katowicach (przyznałam się Pani doktor ze zdradziłam ) ale botoks tam podany znacznie krócej się trzymał – zapłaciłam jak w Rybniku , ale efekty były z 3 miesiące krótsze. Wiem ze niektórzy lekarze, żeby mieć dobre ceny dają mniejszą dawkę , czy też leki nieoryginalne – tego Pani doktor na pewno nie robi! Pani dr Grudzień na pewno jest warta polecenia – ja żeby wykonać zabieg przejeżdżam 80km , ale wiem że wszystko jest w pełni profesjonalne. NIGDY się nie zawiodłam! I Dziwię się poprzedniemu wpisowi ale mam wrażenie że chyba oczekiwania były za duże ….

Poza tym Pani dr to bardzo ciepła kobieta, która potrafi doradzić nie tylko w sprawach medycznych J

Polecam i pozdrawiam Panią Kasię !

E. W.

Kilka miesięcy temu przeszłam zabieg który wykonywała Pani doktor. Rezulaty miały być wspaniałe jak zapewniała Pani doktor. Niestety minęło kilka miesięcy od zabiegu za który zapłaciłam 8000 zł a rezultatów ŻADNYCH!!! Poprostu czuje się oszukana i wściekła sama na siebie że też nie poszukałam lepszej kliniki :-( I co dalej? zostanie mi żyć teraz ze świadomością że puściłam tyle ciężko zarobionych pieniędzy w błoto no bo przecież nie moge złożyć skargi ani reklamacji bo Pani doktor dobrze sie zabezpieczyła dając do podpisania przed zabiegiem dłuuugggiiii elaborat o powikłaniach i ewentualnym braku rezultatu. Szkoda że nie mogłam tego przeczytać na wizycie kilka tygodni przed zabiegiem... a nie 5 min przed. Czuję sie oszukana i nigdy nikomu nie polecę tej kliniki.

Jestem pacjentka dr Grudzien od samego poczatku Jej pracy w dziedzinie medycyny estetycznej.Mam juz "swoje" lata i mam porownanie z Jej przygotowaniem profesjonalinym,popartym wiedza o najnowsze tredy stosowane w medycynie estetycznej(zdecydowanie na plus)z innymi gabinetami.Poddalam sie wielu zabiegom od:depilacji,redukcji zmarszczek,mezoterapi. Obecnie bylam juz na kilku zabiegach liftingu skory aparatem Zaffiro.Dlatego pisze aby Wam polecic mlodym i w wieku dojrzalym.P.doktor poinformowala mnie o sposobie zabiegu,skutkach i cenie.Wymaga on kilku spotkan dla uzyskania efektu.Jest SUPER!!!Polecam ten gabinet,bo nie tylko znajdziesz profesjonalna porade,umiejetne i skuteczne usuniecie jej oraz przyjazna atmosfere zawsze mila i usmiechnieta Pania doktor. Janinka

Witam, jestem pacjentką Pani Doktor już kilka lat. Robiłam u Niej wiele rzeczy: od depilacji po szereg zabiegów na twarz. Pani Doktor jest profesjonalnie przygotowana, znająca najnowsze trendy i metody stosowane w medycynie estetycznej. Jeśli efekt danego zabiegał wymagał kilku spotkań, zawsze mnie o tym uczciwie informowała. Również przed zabiegiem podaje jego koszt, co daje możliwoć ewentualnego wycofania się. Pani doktor dokłądnie mówi co stosuje i w jakiej objętości-co niestety w wielu gabinetach jest rzadkością. Sam fakt,że jestem jej klientką już kilka lat świadczy, że w pełni jestem zadowolona z oferowanych przez Nią usług. Gorąco polecam i gratuluję Pani Kasiu!
Małgorzata W.

Byłam u Pani Doktor kilka razy na rożnych zabiegach i zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno ze sposobu w jaki zostałam potraktowana przez personel w Jej Centrum Medycznym, jak i z samego zabiegu, a w szczególności z jego efektów. Pani Doktor nigdy nie koloryzowała i nie obiecywała gruszek na wierzbie. Zdarzyło się nawet ze odradzała mi niektóre moje pomysły, twierdząc ze nie potrzebuję takiego lub takiego zabiegu (mimo że miała je w swojej ofercie) czym bardzo mnie ujęła. Zawsze uśmiechnięta, zawsze miła i w pełni godna polecenia Profesjonalistka przez duże P.

Byłam u tej lekarki zrobić zabieg Zaffiro i mam porównanie. Mnie nie obiecywała gruszek na wierzbie (twarzy:)) ani złotych gór - powiedziała co może być a co nie - ale efekt jest na prawdę super. Każdy może być mniej lub bardziej zadowolony z efektów , ja należę do tej drugiej grupy :) - bo efekt jest ...!!! Pozatym ładna kiika i miły personel. Ja polecam wszystkim!

Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje mikrodermabrazja diamentowa u Pani dr Grudzień. Słyszałam, że jeden zabieg- 150zł. Mógłby mi to ktoś potwierdzić?

Bardzo polecam,jestem pod opieką p.Kasi od dobrych paru lat i zawsze jestem bardzo zadowolona,a po zabiegach mogę,bez problemu zadzwonić po godzinach pracy i skonsultowac procesy gojenia,nie wspomnę o ofektach. I.

I.

Faktycznie , niestety pani Doktor leczy tylko to w czym się specjalizuje i na czym się zna - ale oceny i tak najwyższe. Gratuluję nowej kliniki!!!!!

Jestem pod wrażeniem Pani Kasi. Jest moją lekarką już sześć lat - ciągle sie dokształca , rozwija . Ale szokiem "pozytywnym" jest Jej nowa klinika. Tego brakowało nam w Rybniku. Pełne uznanie. Pozdrawiam i gratuluję. Ewa J- N.

Jestem pod wrażeniem Pani Kasi.