3,2
3,2
3,4

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży. Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski Badanie trwało około 30 min. Pan doktor który przeprowadzał badanie jest niezwykle miły i uprzejmy a przy tym Profesjonalny!!! Pan doktor zbadał dziecko dosłownie centymetr po centymetrze a przy tym tłumaczył każdy badany centymetr!!!!!!!!!!! Po wykonanym badaniu USG Pan doktor dodatkowo omówił wynik badania oraz odpowiedział na wszystkie zadane pytania oraz przekazał wynik badania wraz ze zdjęciami USG dużą ilością zdjęć!!!! + plus nagranie całego przebiegu badania usg na płycie!!!!!!!!!!! SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży.
Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski
Badanie trwało około 30 min.

nie polecam!zwłaszcza kobietom w ciąży!lekarz nastawiony tylko na zarabianie!nie kompetentny!przez niego umarł mój synek!

Wszystkim paniom polecam doktora Michalskiego! Kompetentny ,rzeczowy a do tego przemiły człowiek. polecam!

polecam Dr Michalskiego - bardzo sympatyczny, prowadził dwie moje ciaże.

polecam Dr Michalskiego - bardzo sympatyczny, prowadził dwie moje ciaże.

Odradzam!!! Odradzam!! Odradzam!!! Każdy lekarz lepszy byle nie ten!! Człowiek nastawiony na zarabianie! Nie liczy się człowiek,nie liczy się problem,ważne aby skasować za wizytę. Niekompetentny,popełnia podstawowe błędy,powinien wrócić z powrotem na studia i wiele się jeszcze nauczyć.Przestrzegam wszystkie kobiety,unikajcie tego konowała!!!

Odradzam!!! Odradzam!! Odradzam!!!