lekarz Marek Paździor

Ortopeda

Bardzo DOBRY lekarz!!!! polecam wszystkim w Siedlcach 3 ortopedów ze szpitala nie poznało się na złamaniu piety gdzie doktor oglądał dokładnie ten sam rentgen co pozostali lekarze!!!! Wspaniały człowiek bardzo cierpliwy i uprzejmy, świetny specjalista polecam wszystkim!!!!

Potwierdzam tylko inne komentarze. "Fachowiec" jak filmowy prof. Wilczur. Czyni cuda jeżeli np chodzi o stawy kolanowe (to mnie dotyczyło). Profesjonalizm, Kompetencja, fachowość na najwyższym poziomie a przy tym, co nie spotykane bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie, poświęcenie wystarczającej ilości czasu dla pacjenta, UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA pacjenta. Polecam!

Bardzo dobry specjalista - gorąco polecam !!! Normalne - ludzkie i ciepłe podejscie do pacjenta. Dokladnie tłumaczy chorobe oraz sposob leczenia.

Bardzo dobry specjalista - gorąco polecam !!!

Lekarz godny polecenia, tłumaczy wszystko, miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta. Brakuje takich lekarzy.

Super polecam wszystkim, moje kolano tzn ACL przeprowadzony fachowo. Ciekawe czy również uda mi się ponownie zoperować boczne przyparcie rzepki. Szczerze to żałuję , że trafiłam do Łęcznej tak późno i poddałam się nie potrzebnie lekarzom w Siedlcach.Polecam wszystkim -fachowiec w 100 % !!!!

Polecam ,super specjalista.!!!! Miły, świetny fachowiec, szczególnie polecam do protez stawu kolanowego.

Najlepszy ortopeda. Niezwykle miły i kompetentny. Dokładnie objaśnia chorobę, podchodzi do pacjenta kompleksowo.

jest godny zaufanja i polecila bym go kazdemu

jest godny zaufanja i polecila bym go kazdemu

Polecam...naprawdę b.dobry specjalista znający się na swojej robocie

Polecam...naprawdę b.dobry specjalista znający się na swojej robocie

Świetny lekarz!:). Jak najbardziej polecam ;)

Świetny lekarz!:). Jak najbardziej polecam ;)