2,6
2,7

Lekarz bardzo chamski , nawet nie ukrywa że ma pacjenta gdzieś , odsyła pacjentów z kwitkiem bez względu na wiek ,dzieci starszych ludzi .

Bardzo dobry lekarz, usuwał mi kamień ślinianki podrzuchwowej, świetna robota, miły, uprzejmy. Jako jedyny zainteresował się moja dolegliwością tak jak trzeba. Polecam tego lekarza .

Niestety, usuniecie dwoch osemek u tego lekarza zakonczylo sie podwojna porazka. Z jednej strony zostal uszkodzony nerw jezykowy, a po drugiej zostalo nieusuniete 2/3 zeba. Jestem juz wiele lat po zabiegu, czucie nie wrocilo, a zostawiony kawal zeba musialam usuwac u innego lekarza. Zostalam pozostawiona bez zadnych zalecen odnosnie mozliwosci regeneracji nerwu z informacja, ze musialam miec podwojny zab, czego nie bylo widac na rtg.

Polecam tego lekarza. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie, a o wszystkich możliwych powikłaniach zostałam poinformowana. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Chyba to oczywiste, że ekstrakcja jest zabiegiem, który nie jest w żadnym stopniu przyjemny i przez kilka tygodni odczuwa się jej skutki.

Lekarz nie wart polecenia bardzo nieuprzejmy przeszłam coś okropnego przy wykrywaniu zęba to jest nienormalne aby w dzisiejszych czasach w takim bólu wyrywać zęba dwie pielęgniarki mnie trzymały ból niesamowity krzyczałam na cały szpital A łzy same płynęły poród do tego wyrwania to larytas nie życzę nikomu tego co musiałam przejść

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego stomatologa, ekstrakcja masakryczna, niemal wyrwana żuchwa i poranione tkanki wewnątrz ust. Oprócz przepisanego antybiotyku kompletny brak zaleceń. W kilka godzin po zabiegu wylądowałam na pogotowiu z koszmarnym bólem z drgawkami. Po ekstrakcji okazało się, że mam suchy zębodół, przez dwa tygodnie po zabiegu non stop leki przeciwbólowe i codzienne wizyty u stomatologa na czyszczenie rany po ekstrakcji.

Osoby które napisały negatywne komentarze pewnie oceniłyby tak każdego lekarza, którego działanie przyniosło jakikolwiek ból. Ludzie, przecież oczywiste jest to, że większość zabiegów chirurgicznych w jamie ustnej powoduje dolegliwości bólowe przez jakiś czas po zabiegu. Wszystkim polecam tego lekarza. Uważam, że jest jednym z najmądrzejszych i najuczciwszych w okolicy. Pozdrawiam

Porażka. Postawił błędną diagnozę co w efekcie spowodowało długotrwały ból i konieczne ponowne leczenie w wyniku czego skończyło się na poprawkach w innym gabinecie. Całkowicie odradzam tego lekarza...

totalny brak informowania pacjenta o możliwych konsekwencjach zabiegu, przez tego lekarza cierpię w święta. nie polecam.

jak wyżej. nikomu nie polecam kontaktu z tym lekarzem.

jak wyżej. nikomu nie polecam kontaktu z tym lekarzem.