lekarz Marek Rezner

SOR szpital Rybnik godz 23.00 - pan doktor Rezner ekspresowo ustalił rozpoznanie, uspokoił dziecko i mamę - szybki zabieg na bloku. Mimo nawału pracy,zmęczenia i utyskiwań stojących w kolejce. Perfekcyjnie przeprowadzony triage i diagnoza. Chylę czoła jako lekarz pracujący w ramach dyżurów. Polecam doktora jako lekarza specjalistę , świetnego psychologa , który potrafi wile w trudnych warunkach dyżuru. Wdzięczny tata Olka.

Wdzięczny tata Olka.

Dziś moja dziewczyna poszła do Pana Doktora , który miał dyżur na SOR w Rybniku . Syn mocno uderzył się głową w kant mebla. Powstał duży krwiak oraz opuchlizna między oczami. Pan Doktor wykonał tylko USG i stwierdził że wszystko okej. Dziecko w ogóle nie zostało potraktowane jako „urazowe „! Dlaczego nie została wykonana tomografia, rezonans lub przynajmniej RTG? Jak można podchodzić w ten sposób do urazu głowy ?! Nie polecam tego lekarza i odradzam leczenia z jego strony…

Pan doktor profesjonalnie i bardzo życzliwie zajął się moim synem. Ma świetny kontakt z dziećmi. Wszystko jasno wytłumaczył.

Pan doktor zajął się moją córką doskonale, szybko zdiagnozował nawrót choroby i wiedział jak pomóc. Co więcej, był bardzo uprzejmy i dzięki niemu Ania, pomimo bólu, wchodziła na oddział z uśmiechem. Cały oddzial hirurgii dziecej w Rybniku był dla Ani miejscem przyjaznym i pełnym opieki. Przy wypisie pan doktor dał konkretne wskazówki i to doceniamy.