dr n. med. Marek Suchorzewski

Anestezjolog

Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję. Ola P

Ola P

Pierwszy lekarz, który poświęcił mojej Mamie tyle czasu, ile było trzeba, by poznać Jej stan zdrowia, wszystkie schorzenia. Jakby była jedyną osobą na świecie. Bardzo bała się bólu. Pan doktor, wykorzystując dostępne nowinki medyczne, umożliwił Jej właściwie bezbolesne odchodzenie.Był dla nas kiedy tylko mógł. Kiedy nadeszła odpowiednia chwila porozmawiał z nami- nie na korytarzu w biegu, a w specjalnym pokoju.Znajomi pytali się czy to było w Polsce...To nie sen -tak jest w powiatowym miasteczku.Wystarczy tylko, że komuś coś się chce.

P.Dr.M.Suchorzewski jest wspaniałym lekarzem Bardzo mi pomógł w walce z bólem tak własćwie to nauczył mnie z nim żyć Gdyby nie on to niewiem jak bym sobie dała radę Jestem mu bardzo wdzięczna W.B

Byłoby pięknie, gdybyśmy spotykali tylko takich lekarzy jak Dr Suchorzewski.

Byłoby pięknie, gdybyśmy spotykali tylko takich lekarzy jak Dr Suchorzewski.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Puck"?

Gdańsk

Horeszków 29