lekarz Marek Szatanik

Neurolog dziecięcy

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z doktorem. Ufamy jemu. Szybko reaguje na każde niepokojące nas obawy. Nie pozostawia nas samym sobie. Wierzymy, że dzięki doktorowi uda nam się opanować chorobę.

Leczę się od 13stego roku życia na padaczkę lekooporną, niejednego lekarza "przeszłam"(i w Elblągu i w ośrodkach w Warszawie i Gdańsku) i wiem, że doktor Szatanik jest kompetentny i ma dużą wiedzę, którą potrafi wprowadzić w życie. Dał mi nadzieję na normalne życie bez ataków. Polecam wszystkim.

Pan doktor nie słucha co się do niego mówi. Po 3 minutach stwierdził, że syn nie ma autyzmu, tylko opóźnienie rozwojowe a na to, że jest nadpobudliwy (rzuca się, krzyczy, biega itd) nie powiedział nic. Według niego badania (eeg, rezonans) są zbędne. Musiałam eeg zrobić u niego prywatnie. Leki dla syna na uspokojenie przepisała nam psychiatra (nie działają). Zero pomocy od neurologa;/

Moj maluch trafił z złym stanie do szpitala Pan doktor od poczatku nim sie zajmował i do tej pory chodzimy do niego na kotrole. Jest dobrym i kompetentym lekarzem, nawet jeśli ma sie jakieś problemy badz zapytania to jeśli jest w stanie to przez telefon udzieli informacji rady. Na wizycie poświeca dużo czasu na rozmowe zapytania, słucha uważnie i tłumaczy schorzenia, na pytania odpowiada w sposob zrozumiały, a przede wszystkim ma dobre podejscie do dzieci. Godny polecenia :)

Godny polecenia :)

Pan Doktor zajął się moją 3miesięczna córcią. I od razu trafił z diagnozą. Mała miała wzmożone napięcie mięśniowe spowodowane refluksem przełykowo-żołądkowym. Wystarczyła krótka rehabilitacja i niewielka dawka leku i córcia była zdrowiusia. Od tamtej pory żadnuch problemów. teraz ma 5 lat i rozwija sie świetnie.

Bardzo polecam pana doktora moje wątpliwości oraz obawy dotyczące mojej 3 letniej córeczki rozwiał stawiając trafną diagnozę.Jak również słucha to co się mówi i odpowiada bardzo rzeczowo i ma podejście do małych dzieci.

Bardzo dobry i kompetentny człowiek. Oby wszyscy byli tacy dobrzy i traktowali pacjenta jak człowieka, a nie kule u nogi. Polecam!!

wspaniały lekarz i człowiek,polecam,szkoda że zmieniłam zamieszkanie na inne województwo ,tu nie ma takich wspaniałych lekarzy tylko.....nie opisze dosłownie Katarzyna Skibińska z Tomkiem

Polecam , wspaniały lekarz - prowadził moją córkę publicznie od 2 roku życia córa ma 19 lat i zostały tylko wizyty prywatne , ponieważ to lekarz dziecięcy DUŻA SZKODA , że tylko 18 roku życia

Na mój gust - za nieśmiały i za poważny - nic by się nie stało jakby poszerzył trochę swoje poczucie humoru, od tego jeszcze żaden pacjent nie umarł (chyba):). Tak czy inaczej- nie to jest najważniejsze. Lekarz kompetentny, miły, zaangażowany (przychodnia, szpital, ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych itp)i cierpliwy w stosunku do dzieci.