prof. dr hab. n. med. Marek Zawirskiprof. dr hab. n. med. Marek Zawirski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

Neurochirurg, członek zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Wybitny specjalista neurochirurgi. Przez wiele lat kierował Kliniką i Katedrą Neurochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. 24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Prof. Marek Zawirski jest bardzo dobrym specjalistą wzbudzającym zaufanie pacjentów. Jego diagnozy są potwierdzone badaniami. Jest miłym uprzejmym człowiekiem. Jego praca to powołanie. Polecam.

Jest lekarzem z powolania ,bardzo sympatycznym i dobrym czlowiekiem.Pomogl mi w sprawie mojej corki .Nie mogl sam przeprowadzic operacji ,poniewaz to nie byla jego specjalizacja ale,napisal list polecajacy do lekarza ktory mogl zoperowac moja corke.To bylo dawno temu ,ale bede mu wdzieczna do konca zycia .Moja corka chodzi i ma sie dobrze .Dziekuje Panie Doktorze.

Wyjatkowy lekarz,aby wiecej bylo takich lekarz,polecam pana profesora innym znajomym.

Pan Profesor jest bardzo komunikatywny i skuteczny. periodycznie przez kilka lat odwiedzałem Pana Profesora i zawsze byłem usatysfakcjonowany.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łask"?

Maciej Radek

Neurochirurg