prof. dr hab. n. med. Marek Zawirskiprof. dr hab. n. med. Marek Zawirski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

Neurochirurg, członek zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Wybitny specjalista neurochirurgi. Przez wiele lat kierował Kliniką i Katedrą Neurochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. 24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Jest lekarzem z powolania ,bardzo sympatycznym i dobrym czlowiekiem.Pomogl mi w sprawie mojej corki .Nie mogl sam przeprowadzic operacji ,poniewaz to nie byla jego specjalizacja ale,napisal list polecajacy do lekarza ktory mogl zoperowac moja corke.To bylo dawno temu ,ale bede mu wdzieczna do konca zycia .Moja corka chodzi i ma sie dobrze .Dziekuje Panie Doktorze.

Prof. Marek Zawirski jest bardzo dobrym specjalistą wzbudzającym zaufanie pacjentów. Jego diagnozy są potwierdzone badaniami. Jest miłym uprzejmym człowiekiem. Jego praca to powołanie. Polecam.

Wyjatkowy lekarz,aby wiecej bylo takich lekarz,polecam pana profesora innym znajomym.

Myślę, że tak każdy wyobraża sobie lekarza z powołania: specjalistę najwyższej próby i człowieka niezwykle uprzejmego, i dystyngowanego. Pan Profesor dokładnie,cierpiliwie, bez "akademickiego zadęcia" przeanalizował mój zapis MRI i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wyrazy szacunku. Agata M.

Wyrazy szacunku.

Agata M.

Pan Profesor jest bardzo komunikatywny i skuteczny. periodycznie przez kilka lat odwiedzałem Pana Profesora i zawsze byłem usatysfakcjonowany.

Wspaniały lekarz. Dokładnie i należycie przeanalizował wyniki MR. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Warto zapłacić za tak fachową poradę.

Fantastyczny człowiek i fachowiec, rozwiał wszystkie moje wątpliwości i szczegółowo omówił wynik. Bardzo sympatyczny, miły i uprzejmy.

bardzo miły z ogromnym doświadczeniem człowiek, polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.Wyrazy szacunku.

Myślę że Pan Profesor Marek Zawirski URATOWAŁ MI ŻYCIE. Byłem u kilku specjalistów i nic, polecam każdemu szukającemu pomocy neurochirurgicznej. Z wyrazami szacunku Maciej Sz._Kalisz

Z wyrazami szacunku
Maciej Sz._Kalisz

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łask"?

Maciej Radek

Neurochirurg