prof. dr hab. n. med. Marek Zawirskiprof. dr hab. n. med. Marek Zawirski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

Neurochirurg, członek zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Wybitny specjalista neurochirurgi. Przez wiele lat kierował Kliniką i Katedrą Neurochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Fantastyczny człowiek i fachowiec, rozwiał wszystkie moje wątpliwości i szczegółowo omówił wynik. Bardzo sympatyczny, miły i uprzejmy.

bardzo miły z ogromnym doświadczeniem człowiek, polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.Wyrazy szacunku.

Myślę że Pan Profesor Marek Zawirski URATOWAŁ MI ŻYCIE. Byłem u kilku specjalistów i nic, polecam każdemu szukającemu pomocy neurochirurgicznej. Z wyrazami szacunku Maciej Sz._Kalisz

Z wyrazami szacunku
Maciej Sz._Kalisz

przemiły człowiek, doskonały i kompetentny profesor, zainteresowany pacjentem, wzbudzajacy zaufanie , każdemu polecam kto potrzebuje fachowej pomocy

Pan profesor jest bardzo sympatyczny, grzeczny, bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem.

jestem zadowolony z przebiegu leczeni hospitalizaci i opieki

jestem zadowolony z przebiegu leczeni hospitalizaci i opieki