lekarz Maria Dziubińska-Basiak

Radiolog

Właśnie przeczytałam opis badania rezonansem magnetycznym wykonanym w przychodni zabrzańskiej. Nie znam się na tym generalnie, bo nie jestem medykiem. Ale mam już swoje życiowe doświadczenie z lekarzami i konowałami przeróżnej maści... W ostatnim czasie byłam mocno podłamana kontaktami z tymi drugimi. Ich "olewajstwem", przepisywaniem mi wit. D3 na moje, jak się okazało poważne problemy zdrowotne. A opis wyniku na nowo podbudował mnie i dał nadzieję na działanie konstruktywne. Ten opis jest RZETELNY, tak szczegółowy, że znów wiara w środowisko lekarzy powróciła do mnie. Serdeczne dzięki, Pani Doktor. Całe środowisko ...

Nie znam się na tym generalnie, bo nie jestem medykiem.
Serdeczne dzięki, Pani Doktor.
Całe środowisko powinno być Pani wdzięczne.

Pacjenci! Odsiewajcie ziarna od plew!

Bardzo dziękuję Pani Doktor za piseiecony czas i badanie. W koncu ktos z radiologiow wytlumaczyl mi na czym polega rezonans i nie musialem sie bac badania mimo ze mam klaustrofobie. Na szczescie raka nie bylo