dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska

Reumatolog

Super lekarz, polecam wszystkim, u niej nie ma problemu z skierowanie na badania jeśli jest taka potrzeba, pełen profesjonalizm

Na początku swojej pracy w Augustowie, to może i starała się wyrobić dobrą opinię i rzetelnie zajmowała się pacjentem. W tej chwili wykonuje swoją pracę rutynowo, ze zniechęceniem, mało zainteresowana pacjentem, sposobem przyniesienia mu pomocy, znalezieniem dla niego czasu, by wysłuchać go i zaradzić problemowi, z którym on nie może sam poradzić. Najchętniej serwuje terapię sterydową wmawiając, że jest to najlepsza metoda na dane schorzenie. Co niektórzy starsi pacjenci nadal nabierają się na takie pseudo argumenty i pozwalają na podawanie sobie depo-medrolu czy innego środka z tej grupy, aczkolwiek potem skarżą się, że nie mieli możliwości wyboru metody leczenia, gdyż pani doktor irytowała się, gdy nie chcieli zgodzić się na jej propozycję. Pacjenta trudnego, mającego swoje zdanie i asertywnie reagującego na wszelkiego rodzaju manipulacje ze strony pani doktor bądź dopytującego się o szczegóły leczenia, odsyła do lekarza medycyny rodzinnej, by ten powtarzał leki i zlecał badania laboratoryjne. Sporo pacjentów już zrezygnowało z usług pani doktor i jeździ do poradni reumatologicznej do Suwałk

Wywiad przeprowadza może i dokładnie.. tylko co z tego, poza tym nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć! Po przeprowadzeniu wywiadu i nie zleceniu żadnych badań wprowadziła mi leczenie, na chorobę której nie mam i nigdy nie miałam. Po półtorej miesiąca czy dwóch zleciła mi badanie krwi. Wyników niestety nie zdążyłam odebrać gdyż zabrała mnie do szpitala karetka. Morfologię miałam taką że przetaczano mi krew. Przez Panią doktor byłam leczona nie na to co trzeba i nieodpowiedpowiednim lekiem, wezwana na oddział stwierdziła że przekroczyłam dawkę leku co było śmieszne.. A co najśmieszniejsze zasadniczą chorobę wykryła mi Pani doktor zajmująca się chorobami zakaźnymi , chociaż była to choroba reumatologiczna! Dla Pani doktor nie istnieje żadna choroba poza reumatoidalnym zapaleniem stawów...

Godna polecenia pani doktor miła, uprzejma i profesjonalistka.Wreszcie trafiłem na wspaniałego lekarza Bardzo gorąco polecam.

Bardzo gorąco polecam.

Godna polecenia Pani doktor. Kulturalna, skrupulatna, miła i przede wszystkim bardzo profesjonalna. Bardzo podoba mi się, że w każdym pomieszczeniu nad drzwiami wisi krzyż

Pełna kultura i wysoki profesjonalizm. Sama wizyta już pomaga.

Pełna kultura i wysoki profesjonalizm. Sama wizyta już pomaga.

Pani doktor jest bardzo dokładna.Skrupulatnie przeprowadza wywiad i badanie,uważnie słucha pacjenta i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.Bardzo uprzejma wobec pacjentów,nie traktuje ich jak kolejnych przypadków medycznych, ale podchodzi indywidualnie do ich problemów zdrowotnych.