lek. med. Maria Knajdek-Dziel

Okulista

3,7
3,9

Niesamowicie rzeczowa osoba, podejście życzliwe i profesjonalne. Ogromna wiedza i pomoc. Dodatkowo gabinet schludny, czysty, świetne podejście do dzieci.

W końcu prawidłowa diagnoza!!!!!!! Po wielu wizytach u różnych okulistów ulga. Bardzo dobra opieka lekarska i odpowiednie leczenie. Dziękuje serdecznie. Wdzięczny pacjent - Marek

W końcu prawidłowa diagnoza!!!!!!! Po wielu wizytach u różnych okulistów ulga.
Bardzo dobra opieka lekarska i odpowiednie leczenie.
Dziękuje serdecznie.
Wdzięczny pacjent - Marek

Jestem stałą pacjentką pani doktor. Bardzo jestem zadowolona z opieki nade mną. Zawsze profesjonalnie i solidnie jestem zdiagnozowana. Pani doktor ciągle się rozwija, kupuje nowy sprzęt do badań specjalistycznych, dzięki czemu nie trzeba jeździć do Poznania, badania wykonuje na miejscu. Polecam.

Kompleksowa wizyta z doborem soczewk, nauką zakładania oraz z wizytą kontrolną. Super. Soczewki na miejscu wraz z płynami. Zawsze można liczyć na pomoc w razie jaichkolwiek komplikacji. Polecam, jeśli chcesz nosić soczewki to tylko u Pani doktor Dziel.

bardzo profesjonalna, uprzejma, wiarygodna pani doktor. Udzieliła mi porady w nagłej sytuacji, mogę liczyć na wizyty kontrolne. polecam jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolony z świadczonych usług. Badania są dokładne a cena przystępna.

Raczej nie polecam, mimo iż Pani jest miła, nie wzbudziła mojego zaufania. Zdawkowo odpowiadała na pytania, nie zrobiła wszystkich badań. Mimo silnego bólu oka i głowy nie zbadała np. ciśnienia w oku. Leczyła mnie, na chore, oko... jak się później okazało, być może zupełnie nie potrzebnie. Proponowała również korekcję wzroku okularami. Jak się okazało, oczy mam zupełnie zdrowe i bez żadnej wady!

Przemiła,sympatyczna,kompeetentna .Bada bardzo delikatnie,odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwośćiW razie pogorszenia gotowa przyjechać poza godzinami przyjęć.Po zastosowanym leczeniu zdecydowana poprawa stanu wzrku.Polecam

cena zależy od ilości wykonanych badań.

cena zależy od ilości wykonanych badań.

BARDZO NIEPRZYJEMA, KRÓTKA I OPIESZAŁA W SWOICH WYPOWIEDZIACH NIE POLECAM

BARDZO NIEPRZYJEMA, KRÓTKA I OPIESZAŁA W SWOICH WYPOWIEDZIACH NIE POLECAM