lekarz Maria Kopińska

2,7

Bardzo kompetentna, miła i godna zaufania. Profesjonalna z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Serdecznie polecam.

Ja z kolei polecam z całego serca. Do wielu lekarzy już chodziłam z dzieckiem. A ona wzbudziła u mnie od razu bardzo pozytywne wrażenia. Moim dzieciom systematycznie zmniejsza się wada. Polecam

Koszmar to chyba jedyne określenie jakie mi się nasuwa po wizycie u tej kobiety, która na drzwiach ma napis lekarz medycyny... I pracując w przychodni dziecięcej nie posiada za grosz podejścia do dzieci. Przykre to, ponieważ nie jest już młoda a nie ma żadnego doświadczenia jak podejść do małego (trudnego) pacjenta. Obie panie - bo była i pomocnica ale nie wiem po co, bo wg mnie to bezsensowne wydawanie naszych pieniędzy, lekarz chyba umie pisać (?) - były bardzo nieprzyjemne i nieprzyjazne dziecku. Ta druga popychała i ze złością sadowiła moje dziecko aż się popłakało bo ton miała małoprzyjemny. Krzyczeć na swoje dziecko nie pozwolę. Wyszłam bo dalsza część wizyty nie miała najmniejszego sensu. Na pewno nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Odradzam wszystkim wizyt w tym gabinecie. A słyszałam, że jest najlepszym lekarzem w przychodni - to jacy muszą być pozostali???

Odradzam, nie zna się na rzeczy, wystawia zaświadczenia dla dzieci małą wadą wzroku, że dziecko wymaga stałej opieki opiekuna, bo dzieci bez żadnej wady pewnie opieki stałej nie wymagają. Rodzice se pobierają pieniążki z tytułu opieki na ,,niepełnosprawnym" dzieckiem, a faktycznie niepełnosprawne osoby( trwałe kalectwo) mają przyznane orzeczenie na krótki okres czasu, jakby miały w tym okresie doznać jakiegoś cudu uzdrowienia ( akurat mój przypadek)

Bardzo kompetentna, wzbudza zaufanie. Widząc tłumy dzieci w poczekalni rozgrzeszam z tego, że mało czasu poświęca dziecku. W wyraźnej potrzebie tak jak u mojego dziecka umie doradzić i pokierować tam gdzie trzeba. Mało jest już takich lekarzy. Polecam.

Lekarz który nie potrafi zdiagnozować choroby, eksperymentuje na dzieciach, nie chce dawać skierowań na badania, gdy przyniosłam jej badania zrobione na własną rękę które podważyły jej diagnozę uparcie twierdziła że jej leczenie jest trafne. przepisała mojemu dziecku leki których od lat nie produkują. nie poszłabym do niej z własnym psem, a ona leczy MAŁE DZIECI!!!