lekarz Maria Kościelniak

Pediatra

Bardzo miła i ciepła Pani doktor ma super podejście do dzieci poświęca im wiele uwagi, mimo że jest ordynatorem wogóle sie nie zachowuje jak ktoś kto ma stanowisko kiedy moja córka chorowała a ja jeszcze nie wiedziałam ze to jest lekarz a tym bardziej ordynator poprosiłam ja zeby zobaczyła czy wszystko ok z kroplówką, podeszła bez zastanowienia inny lekaz kazał by poprosić o pomoc pielęgniarkę a ona nie wogóle cały oddział dziecięcy pod wodza pani Marii jest wspaniały cały personel super tak trzymać Pani Doktor:)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Proszowice"?

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
Parkowa 10
Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
Parkowa 10
ul. Królewska 59
32-100 Proszowice
Gab.Lek. Anna Jelonkiewicz, Maria Magdalena Kułaga-Wieczorek, Jolanta Kraśnicka-Tomasik Zdrowie sj
3 Maja 70

Teresa Skalska