lekarz Maria Krentorz-Paszkowska

2,1
1,9
1,8
2,1

Nie polecam. Brak empatii do pacjenta. Dodajmy onkologicznego. Wizyta w pośpiechu. Bada pacjenta rozmawiając z kimś przez telefon. Nie informuje o skutkach jakie mogą wystąpić po przyjęciu leków.

Pani była średnio uprzejma, wydawało się, że chciała się jak najszybciej pozbyć z gabinetu. Zaufania nie zbudziła ani trochę ale za to wiarę w kompetencje już zachwiała. Zero jakiego kolwiek większego poświęcenia problemowi czy postępowaniu.

Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna. Mam miłe wspomnienia z wizyt u Pani doktor w czasie mojej choroby. Polecam

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy poświęca pacjentowi dużo czasu .Polecam

Kobieta, która nie ma w sobie za grosz empatii. Nie potrafi nawet zwrócić się grzecznie do pacjenta, opryskliwa i niegrzeczna. Wizyta 15min kosztuje 200zl a niczego nie wniosła. Nie dowiedziałam się niczego odnośnie leczenia choroby na która cierpię. Absolutnie nie polecam, za takie pieniądze lekarz powinien przyjąć Cię z uśmiechem i życzliwością. Niestety w tych czasach nawet na to ich nie stać! Na pytania, które zadawałam odpowiadała zdawkowo, dwoma słowami. Aż strach w ogóle o cokolwiek pytać!

Brak jakiejkolwiek empatii i zrozumienia wobec pacjenta. Złośliwa, niemiła i arogancka. Brak słów, jak bardzo niekompetentny może być lekarz, który zamiast pomagać, pogrąża jeszcze bardziej człowieka w chorobie.

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat tego lekarza, zarozumiała, nie słucha z jakim problemem przychodzi pacjent, chcąc jak najszybciej pozbyć się pacjenta, Boże chroń nas od takich lekarzy.

stwarza wrażenie że jedyne o czym myśli to jak najszybciej odwalić robotę i skasować. A przy wizytach na kasę chorych jest jeszcze gorzej.

Świetna pani doktor.Choruję na padaczkę od wielu lat.Dopiero po lekach od pani doktor czuję się dobrze.Z całego serca polecam!

Lekarka nie udzieliła mi pomocy w potrzebie, nie wysłuchała. Jest niemiłą służbistką, odniosłam wrażenie, że niesienie pomocy potrzebującym nic dla niej nie znaczy.