lekarz Maria Krzyżanowska-Szostok

1,3

Po otrzymaniu wyników badania rezonansu, które nie wykazało żadnych patologii, odstawiła mnie z kwitkiem, zamiast kontynuować poszukiwania przyczyny powracających stanów zapalnych.

Jako fachowiec nie oceniam, ale jako człowiek i ktoś kto składał przysięgę Hipokratesa skandalicznie. Na zwróconą uwagę odnośnie przetrzymania mnie ponad godzinę w poczekalni i że spytam w NFZ o takie traktowanie pacjenta usłyszałam od kobiety odpowiedź przy takim braku lekarz NFZ może mnie tylko pocałować w rękę, że pracuję. Nie mnie oceniać zachowanie tej kobiety.

Nie mnie oceniać zachowanie tej kobiety.

Najgorszy lekarz laryngolog z jakim miałam w życiu do czynienia. Nie polecam nikomu! Dyskusja wręcz niemożliwa, pani wie lepiej i koniec.

Kobieta nie powinna być lekarzem. Dostałam się do niej ze skierowaniem PILNE, na co ona stwierdziła, że skoro tyle czasu z dusznościami wytzrymałam, to 3 tygodnie też mogę poczekać. Nawet dwóch minut nie poświęciła, aby zbadać mnie czy pokierowć na dalsze badania. Dodała, że pracuje od rana i nie może przyjąć więcej pacjentów. Każdy w tych czasach pracuje od rana i też musi należycie wykonywać swoją pracę nie tylko ona. Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory.