lekarz Maria Rucińska-Gąsiorowska

Pani doktor o odwołanej wizycie informuje, kiedy już stoi się pod jej drzwiami od 10 minut o godzinie 8 rano... Zero poszanowania czasu innych. Chyba ktoś myśli, że jest wyżej niż inni ludzie. Bardzo nieprofesjonalne…

bardzo niemiła,nieuprzejma,opryskliwa,jak byłem na pogotowiu w krośnie i zostałem do niej skierowany to mnie wyśmiała ,że przyszedłem do niej z wylewem w oku i odprawiła mnie z niczym,nawet nie zaleciła żadnych leków ani nie zbadała oka

Wysokiej klasy specjalista. Doskonałe podejście do pacjenta. Widać, że lubi to co robi.

Może prywatnie miła i sympatyczna ale publicznie osoba nie kompetentna wg mnie brak jakiejkolwiek etyki lekarskiej i podejścia do pacjenta. Zostałam potraktowana z góry na pytanie co mi jest pani doktor odpowiada "coś banalnego" i jak mogę z taką bzdurą przychodzić. Nie polecam!

Lekarz z powołania. Nie zbywa pacjenta, bada kompleksowo. Jeżeli potrzeba kieruje na badania specjalistyczne. Lekarz godny polecenia.

naprawdę godna polecenia bardzo miła i sympatyczna.

naprawdę godna polecenia bardzo miła i sympatyczna.