lekarz Maria Zioło

Okulista

Szczerze polecam Panią doktor. Od wieku lat leczę się u niej. Wcześniej leczyłam się u innej specjalistki i przez te lata tylko zwiekszala mi moc soczewek. Pani doktor jako pierwsza ustabilizowala moja wadę, a nawet trochę ja zmniejszyła po upływie lat. Bardzo sympatyczna, kompetentna. Kolejka owszem zawsze jest duża, ale jak to zazwyczaj bywa w przypadku dobrych fachowców. Polecam!!

Bardzo sympatyczna, kompetentna.

Polecam!!

Wizytę wyznaczono mi na godz. 14 . Zgłosiłam się przed czasem . To co spotkało mnie przed gabinetem to był szok mały ciasnota,zaduch spęd pacjentów , długie czekanie po godzinie oczekiwania oburzona zrezygnowałam z wizyty. Twierdzę ,że w tym gabinecie stosuje się praktyki jak publicznej służbie zdrowia z różnicą za czekanie trzeba płacić. Jeszcze nie spotkałam tak nieprzyjaznego prywatnego gabinetu. A leczę się tylko prywatnie .Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!