lekarz Marian Waniewski

Serdecznie NIE POLECAM! Lekarz niewykazujacy się jakąkolwiek empatią do pacjenta i zainteresowaniem stanu zdrowia. Takich 'lekarzy' należy omijać szerokim łukiem. Stracony czas i nerwy.

Również byłam opiniowana przez tego biegłego. Od dziecka jestem osobą niepełnosprawną-narządy ruchu. Zawsze orzekano w stosunku do mnie umiarkowany stopień niepełnosprawności-po 20 latach doczekałam się ze strony pana doktora cudownego ozdrowienia. Uznał,że dzięki środkom przeciwbólowym mój stan zdrowia uległ poprawie. Ciekawe, czy w gabinecie prywatnym miałby takie samo zdanie.

Lekarz ten badał mnie na komisji lekarskiej jako biegły sądowy,..mam uszkodzony kręgosłup lędźwiowy,szyjny,piersiowy,rozległe dolegliwości bólowe które powodują ograniczenia ruchowe,..bóle krzyża ,nóg,klatki piersiowej,karku,ramion,rąk,głowy itd..to w wszystko w wyniku wielopoziomowej dyskopatii i przepuklin /wypuklin,.W trakcie badania zgłaszałem swoje dolegliwości ,jak i zresztą było widać moje ograniczenia ruchowe.Lekarz natomiast stwierdził że jestem zdolny do pracy...,do pracy fizycznej,zgodnie z moimi kwalifikacjami...Gdzie następnie zwraca uwagę na to bym unikał ciężkiej pracy fizycznej i podnoszenia cięższych rzeczy...absurd.Mam pytanie ,czy lekarze znają kodeks etyki lekarskiej??.. .ludzie chorzy mają być męczennikami?..zapraszam do wyciągnięcia wniosków.