lekarz Marian Waniewski

Lekarz ten badał mnie na komisji lekarskiej jako biegły sądowy,..mam uszkodzony kręgosłup lędźwiowy,szyjny,piersiowy,rozległe dolegliwości bólowe które powodują ograniczenia ruchowe,..bóle krzyża ,nóg,klatki piersiowej,karku,ramion,rąk,głowy itd..to w wszystko w wyniku wielopoziomowej dyskopatii i przepuklin /wypuklin,.W trakcie badania zgłaszałem swoje dolegliwości ,jak i zresztą było widać moje ograniczenia ruchowe.Lekarz natomiast stwierdził że jestem zdolny do pracy...,do pracy fizycznej,zgodnie z moimi kwalifikacjami...Gdzie następnie zwraca uwagę na to bym unikał ciężkiej pracy fizycznej i podnoszenia cięższych rzeczy...absurd.Mam pytanie ,czy lekarze znają kodeks etyki lekarskiej??.. .ludzie chorzy mają być męczennikami?..zapraszam do wyciągnięcia wniosków.