lekarz Mariana Karwan

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:4,8/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
4,5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,5
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Mariana Karwan jest bardzo życzliwym i zaangazowanym lekarzem. Przeprowadza starannie wywiad, bada pacjenta i analizuje wyniki zleconych badań. Pomaga pacjentowi cierpiącemu przez skierowanie go na zabiegi rehabilitacyjne, których inni lekarze dawniej nie raczyli zastosować. Być może działo sie tak nie z ich winy, ale z powodu ograniczeń finansowych narzuconych przez pracodawców i kontrakt NZOZ. Podczas wizyty stara się poinstruować pacjenta jak ma postepować, aby ulatwić pokonanie choroby i zmniejszyć cierpienia wywolane schorzeniem. Przez życzliwy i wyrozumiały sposob odnoszenia się do cierpiącego chorego dodaje mu nadziei o słuszności stosowanej terapii ...

Dr Mariana Karwan jest bardzo życzliwym i zaangazowanym lekarzem. Przeprowadza starannie wywiad, bada pacjenta i analizuje wyniki zleconych badań. Pomaga pacjentowi cierpiącemu przez skierowanie go na zabiegi rehabilitacyjne, których inni lekarze dawniej nie raczyli zastosować. Być może działo sie tak nie z ich winy, ale z powodu ograniczeń finansowych narzuconych przez pracodawców i kontrakt NZOZ. Podczas wizyty stara się poinstruować pacjenta jak ma postepować, aby ulatwić pokonanie choroby i zmniejszyć cierpienia wywolane schorzeniem. Przez życzliwy i wyrozumiały sposob odnoszenia się do cierpiącego chorego dodaje mu nadziei o słuszności stosowanej terapii i przekonania o mozliwości przezwyciężenia dolegliwości.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani doktor Karwan jest bardzo kompetentnym lekarzem. Ma ludzkie podejście do pacjenta i w zrozumiały sposób wyjaśnia z czego wynikają dolegliwości. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dzięki czemu sprawdza wiele możliwych przyczyn choroby. Trafnie dobiera diagnozę i podaje zalecenia dostosowane do możliwości pacjenta. Na każdej wizycie doktor Karwan jest dla mnie bardzo uprzejma; cierpliwie i wyrozumiale wysłuchuje. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest lekarzem z powołania- szanuje swoich pacjentów i nigdy nie powoduje opóźnień w kolejce. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest niezbędne do postawienia właściwej diagnozy. Szczerze polecam ...

Pani doktor Karwan jest bardzo kompetentnym lekarzem. Ma ludzkie podejście do pacjenta i w zrozumiały sposób wyjaśnia z czego wynikają dolegliwości. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dzięki czemu sprawdza wiele możliwych przyczyn choroby. Trafnie dobiera diagnozę i podaje zalecenia dostosowane do możliwości pacjenta.
Na każdej wizycie doktor Karwan jest dla mnie bardzo uprzejma; cierpliwie i wyrozumiale wysłuchuje.
Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest lekarzem z powołania- szanuje swoich pacjentów i nigdy nie powoduje opóźnień w kolejce. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest niezbędne do postawienia właściwej diagnozy.
Szczerze polecam tego lekarza wszystkim pacjentom ;)

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat