dr n. med. Mario Smętek

Dermatolog

zostałam wyleczona z trądziku po kilkunastu latach błąkania się po gabinetach dermatologicznych bez mała w całej Polsce - byłam leczona przez rok. Leczenie zakończono półtora roku temu. Obecnie jestem zdrową osobą, mam normalną cerę i stosunkowo mało widocznych szkód po tej wstrętnej chorobie ( pilingi robiłam prywatnie - NFZ tego nie refunduje). W trakcie leczenia musiałam systematycznie wykonywac wyniki badań- nie płaciłam za nie ani grosza. Niestety lek był dość drogi ale liczy się skutek. Obecnie jestem szczęśliwą mamą, karmię piersia i to całe szaleństwo hormonalne jakie się działo we mnie nie spowodowało nawrotu trądzika. Bardzo sie cieszę, że zajął sie mną dr Smętek. I to na NFZ. Cała reszta tylko kase liczy - po dwie maści mi dawali i czekali kiedy przyjde znowu i zapłacę. Polecam leczenie u dr Smętek mimo,że 3 razy musiałam być prywanie bo nie było miejsc na NFZ.

PORAŻKA Przyszedlem do pana doktora z trzema problemami: zdiagnowował dwa z nich i wypisał recepty, w sprawie trzeciego problemu kazał zrobić badania - ok. (zapłaciłem 120pln i poszedłem). W aptece wydalem ok250pln uzywalem tych specyfikow zgodnie z zaleceniami przez kilka tygodni, po czym... problem wrocił! odnosnie trzeciego problemu zrobilem badania za które zapłaciłem ok 200pln - przyszedlem z badaniami do doktora sttwierdził, że wyniki są dobre i on nie wie co to jest, ale na wszelki wypadek mam brac jakies piguły, może pomogą - dziękuję, do widzenia..... ale, ale 120pln ...

PORAŻKA
Przyszedlem do pana doktora z trzema problemami: zdiagnowował dwa z nich i wypisał recepty, w sprawie trzeciego problemu kazał zrobić badania - ok. (zapłaciłem 120pln i poszedłem). W aptece wydalem ok250pln uzywalem tych specyfikow zgodnie z zaleceniami przez kilka tygodni, po czym... problem wrocił! odnosnie trzeciego problemu zrobilem badania za które zapłaciłem ok 200pln - przyszedlem z badaniami do doktora sttwierdził, że wyniki są dobre i on nie wie co to jest, ale na wszelki wypadek mam brac jakies piguły, może pomogą - dziękuję, do widzenia..... ale, ale 120pln sie nalezy za wizytę!!!!!!!!!! (mówię, że to jest ciąg dalszy tamtej wizyty, ale NIE - kazda wizyta kosztuje tyle samo.
Podsumowując:
wydałem ok 700 pln i zaden z moich problemów nie został rozwiązany - nikomu nie życzę spotkania z tym panem.

Lekarz godny polecenia. Od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić z moimi zmianami skórnymi, wcześniej leczyłam się u 3 dermatologów, bez skutku. Po miesiącu leczenia u dr Smętka, powiedzmy, wszystko zniknęło. Jedyny "zarzut"- leczenie było dość kosztowne (plus droga wizyta-150 zł prywatnie).

Leczę się u doktora od ponad roku z powodu przewlekłego schorzenia skóry - udało sie doprowadzić do tego, że nie wstydzę sie pokazywać na ulicy - byłam u dr Smętek już 5 razy. Bardzo mi pomógł i do tego zawsze dodawał otuchy. Ponieważ mam kłopoty finansowe - co mu powiedziałam - dzwonił przy mnie do apteki i pytał o ceny leków tak zebymmiała za co wykupic leki i gdzie są tańsze. Szkoda tylko że kolejka do doktora jest długa -ja dostaje sie srednio co drugi miesiąc. Polecam go bo mi pomogł. Dostałam od niego tez za darmo i bez proszenia 2 razy leki i preparat do mycia skóry

Byłem u Pana Mario Smętek w 2010 roku. Jego diagnoza się prawdopodobnie nie sprawdziła, jestem niestety zmuszony iść do innych dermatologów, mam nadal problemy skórne pomimo szczegółowego zastosowania się do jego rad. To wada najważniejsza, ale możliwe że wynikająca nie tyle z niekompetencji co ze złego podejścia do pacjenta - zbyt szybkie i krótkie oględziny, niechętne słuchanie podejrzeń pacjenta, jeszcze bardziej niechętne tłumaczenie czegokolwiek. Wyglądało na to, że pan Smętek nastawiony jestem przede wszystkim na szybki zarobek, ludzi kłębiło się w malutkim korytarzu mnóstwo, a każdy miał płacić po 100 zł, wiec pan lekarz śpieszył się by nikt nie zrezygnował. Nie polecam lekarza.

Witam Nie polecam!!! Pan doktor nie rozpoznał u mnie łupieżu gilberta. Zlecił wiele kosztownych badań i zasugerował, że może mam borelriozę. Udałam się do innego lekarza aby zweryfikować diagnozę pana doktora Smętka i po ok 5min dowiedziałam się, że nie mam się o co martwić i nie są konieczne kolejne badania. Straciłam czas i pieniądze. Proszę się dwa razy zastanowić czy warto iść do lekarza, któremu zależy jedynie na pieniądzach a nie na pacjencie.

Witam

Jestem wdzięczny za szybką pomoc w nagłej dolegliwości - nie zapłaciłem ani grosza a otrzymałem leki, które mi pomogły. Dopiero na kontrolnej wizycie po wyleczeniu doktor przyjął honorarium - otrzyamłem tęz wskazówki co robić aby moja choroba się nie powtarzała.

Witam! Mam problemy z Trądzikiem i wczoraj udałam się do pana Smętka. Już dzisiaj widzę małą poprawę! Jest niesamowity! Nie mogę się doczekac kontroli za miesiąc. Mój trądzik będzie raz na zawsze usunięty! Polecam Doktora Mario każdemu.

w końcu jestem zadowolona z leczenia - po kilku miesiącach błąkania się po różnych gabinetach trafiłam do Pana doktora i zostałam wyleczona - polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!!

korzystałam wiele lat temu z usług Pana doktora i byłam zadowolona obecnie mam kontakt z wieloma osobami które mają problemy dermatologiczne i polecam im profesjonalizm p.Smętka jak nikt inny potrafi dokładnie zdiagnozować dolegliwość a wspomiane osoby przy kolejnym spotkaniu potwierdzają moją opinnię i swoje zadowolenie. pozdrawiam bardzo serdecznie.