Mariola Głowacka

Ortodonta, Stomatolog

U mojej Pani Stomatolog, leczę się już kilka lat.Na początku parę lat na kasę ,obecnie prywatnie. Przedtem bałam się strasznie stomatologów .To p.Mariola nauczyła mnie ,że nie należy się bać dentysty .Początkowo cierpliwie tłumaczyła ,kiedy robiła moje "kiełki" . Robiła to b.delikatnie. LUDZIE !!! nic mnie nie bolało,a dziury były nie małe..."lochy" poprostu. Moje zaufanie rosło z wizyty na wizytę.Dla mnie ważne też jest,że jak gdzieś wyczytam o stomatologicznych nowościach - to moja Pani stomatolog ,albo już to stosuje ,albo właśnie wróciła ze szkolenia i będzie nowości stosować.Cieszę się ,że jest dużo młodsza ode mnie bo jak pójdę na emeryturę - to moja Pani stomatolog będzie jeszcze pracowała.

Lecze sie u pani doktor juz 1,5 roku i nie moge narzekac.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wyjasnia zasady leczenia, odpowiada na wszelkie pytania i watpliwosci zwiazane z noszeniem aparatu, w gabinecie panuje mila atmosfera. W razie "awarii", tzn odklejony lub uszkodzony zamek, czy cokolwiek przyjmuje poza kolejka i nieodplatnie. Poki co jestem zadowolona z efektow leczenia, tak samo jak dwojka znajomych ktorzy mi pania doktor polecili.

NIEprofesjonalizm, NIEuprzejmosc i negowanie słów pacjenta o historii choroby, nie polecam, jedna z najgorszych ortodontek jakie miałam okazje spotkać.

Leczę się u pani doktor już dwa lata.Jestem bardzo zadowolona,super podejście,fachowość.Wyleczyła już dwójkę moich dzieci,teraz kolej na mnie.Syn miał usuwane wszystkie czwórki,trochę się obawiałam że zostaną szpary,ale konsultowałam to u trzech lekarzy-każdy potwierdził diagnozę pani doktor.Jest bardzo cierpliwa,przedstawiła dwa warianty leczenia.Efekt po 2,5roku leczenia super.Córka nosiła rok i 9miesięcy-wyprostowały się pięknie.Ja pewnie jeszcze ponoszę ok 0.5roku ale już jestem zadowolona.Polecam wszystkim

Po ponad dwoch latach leczenia moj zgryz niczym nie zblizyl sie do zamierzonego i ustalonego podczas pierwszej wizyty. Dr Glowacka jest tak zajeta doborem koloru gumek, ze ucieka przed udzielaniem odpowiedzi na zadawane pytania i denerwuje sie, gdy pacjent zamierza czegokolwiek sie dowiedziec (a to przeciez MOJE zeby a nie kolejne z podrecznika). ze wzgledu na brak dialogu i wymijajace odpowiedzi zdecydowalm sie na konsultacje z innym lekarzem, ktory od razu mi powiedzial, ze moje oczekiwania nie zostana spelnione bez ekstrakcji czworek. Dr Glowacka nigdy mnie o tym nie poinformowala, co zaoszczedziloby tysiecy wydanych zlotych i przede wszystkim rozczarowania. Slowa jakie od niej slysze od tamtego czasu to: 'Pani powinna sie sama leczyc' oraz 'Ja wiem co robie'. Pragne zaoszczedzic rozczarowania i braku lekarskiego profesjonalizmu, tym ktorzy planuja zalozenie aparatu i poradzic, by zaklad dr Glowackiej omijali szerokim lukiem.

miałam wysunięte bardzo mocno zęby i po roku leczenia widać mega efekty

miałam wysunięte bardzo mocno zęby i po roku leczenia widać mega efekty

Super - nawet dzieci były zadowolone :)

Super - nawet dzieci były zadowolone :)

Nie znam lepszej stomatolog;)Jestem Pani Dr pacjentką i bardzo się z tego cieszę.

Bardzo gorąco polecam jestem zadowolony z leczenie a jestem już wiekowym pacjentem bez utraty uzębienia, zęby się sprostowały jest super. Gorąco Polecam

Gorąco Polecam

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4