lekarz Mariola Kotulska

1,6
1,5
1,8
1,4

Zdecydowanie, nawet największemu wrogowi nie polecam tej baby! Jest strasznie zmanierowana, a tak naprawdę nie umie ani leczyc, ani nawet pomóc! Po wypisie ze szpitala miałam zalecenie na masaże dwa razy w miesiącu w drodze wyjatku raz, nie stac mnie na prywatne leczenie (w zasadzie to dlaczego skoro ZUS strąca mi kosmiczne kwoty ubezpieczenia). W szpitalu ordynator powiedział, że zlecenie na masaże ma obowiązek wypisac mi lekarz rejonowy. Poszłam więc do dr.Kotulskiej, do której należę i która mnie jakieś dwa lata temu leczyła, a ten babsztyl wstrętny nawrzeszczał na mnie, ...

Zdecydowanie, nawet największemu wrogowi nie polecam tej baby!
Po wypisie ze szpitala miałam zalecenie na masaże dwa razy w miesiącu w drodze wyjatku raz, nie stac mnie na prywatne leczenie (w zasadzie to dlaczego skoro ZUS strąca mi kosmiczne kwoty ubezpieczenia). W szpitalu ordynator powiedział, że zlecenie na masaże ma obowiązek wypisac mi lekarz rejonowy. Poszłam więc do dr.Kotulskiej, do której należę i która mnie jakieś dwa lata temu leczyła, a ten babsztyl wstrętny nawrzeszczał na mnie, że ona mnie nie leczy i jak mi się szpitalow zachcialo to ją to nic nie obchodzi! No cholera przecież sama sobie nie poszłam do szpitala od niechcenia! Mam inne zajęcia a nie wizyty szpitalne i podróże "erką"! No ludzie kochani!
Moją koleżankę też spławiła, pod pretekstem, że ona się u niej nie leczy bo jej nie pamieta. To nie nasza wina, że Kotulska ma sklerozę! Znajomej ojcu powiedziała, że ma "wodę w kolanie", a człowiek miał kolano pęknięte... Co więcej-starszych pacjentów traktuje jak śmieci i poniewiera nimi! Aż wstyd! Ciśnienie się podnosi na samą myśl, ale pieniadze i prezenty to umie zabierac! Jest prze okropna i niekompetentna!

Polecam tego lekarza, który jest dobrym fachowcem. Poprzednie opinie wydały osoby, które nie rozumieja jak działa system panstwowej opieki zdrowotnej w naszym kraju oraz z jakimi ograniczeniami finansowymi (bardzo mala ilosc pieniedzy na leczenie, diagnostyke, badania w przeliczenieu na jednego pacjenta) musi borykac sie lekarz pracujacy na umowe z NFZ i jakie kompromisy musi wybierac. Takie sa realia, nie mozna obwiniać za to samych lekarzy jako jednostki, a nalezy cały system.

Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek. Szkoda słów dla takiej bezczelnej i niekompetentnej osoby. I pomyśleć, że wszyscy składamy się na jej pensje. Zmarnowane skierowanie i czas.

Dzisiaj byłam u PANI doktor, rzeczywiście jest osobą arogancką, nieprzyjemną, nie wiem jakim "cudem" została dopuszczona do pracy z ludźmi. Szczerze nie polecam!!! Problem ortopedyczny nadal zostaje, a PANI dalej czerpie kasę z NFZ i ma się dobrze, tylko kosztem chorych ludzi, ale przecież to nie jest JEJ problem!? Dziwne, że jeszcze ktoś taki przyjmuje, bo nawet weterynarze mają o wiele lepsze podejście do pacjenta SZCZERZE ODRADZAM!!!!

Nie przyjemna kobieta ,zmanierowana,nie pomocna ,spoznila sie ,zapytalem czy mnie przyjmie gdyz nie bylem zarejestrowany ,z fochem powiedziala ,ze czy nie widac ze jeszce nie zacela pracy ,po czym po minucie wyszla i powiedziala ze zaczela przyjmowac.u mnie sprawa wygladala w ten sposob ze mam swiezo zerwane wiezadalo piszczelowe poboczne,i mialem wstawic sie na kontrole od 3 do 5 dni mialem skierowanie do ortopedy,w kolejce do niej nie bylo nikogo.Powiedziala ze mam sie leczyc u siebie w miescie ,na noge nawet nie spojrzala ,nie dostalem zadnej porady nic ,zero zwolnienia.Nie polecam tej kobiety przed sama wizyty u niej slyszalem negatywne opinie na jej temat.Maly szczegol jest lekarzem a miala brudne pazury .Beznadziejna ,nie mila odpychajaca ,nie pomocna ,,lekarka''

Bardzo nieuprzejma kobieta, robiąca łaskę że siedzi w gabinecie. Nawrzeszczala .a mnie za polozenie moich wynikow badan na jaj biurku... W jedynej pozytywnej opinii ktos napisal ze to nie wina pani dr ze NFZ malo placi i jest to wina systemu sluzby zdrowia. Za brak kultury i empatii o poszanowania pacjenta tez nalezy winić system?

Weterynarz ma więcej szacunku dla swoich pacjentów niż ta wredna baba! Arogancka, beszczelna, nieuprzejma! Godna polecenia najgorszemu wrogowi!! Przychodzisz do niej z urazem ortopedycznym, a wychodzisz z tym samym + zryta psychika!!! Nie potrafi leczyć!!! Jej kultura osobista odpowiada jej wzrostowi! Na dodatek jest brzydka i chroń nas Boże od takich lekarzy!!! Nie polecam nawet temu wrogowi!

naprawde mila pani mysle za zna sie na tym co robi szczerze polecam pacjent

naprawde mila pani mysle za zna sie na tym co robi szczerze polecam pacjent

Pierwsza pozytywna opinia jest napisana przez samą lekarkę, ponieważ właśnie tymi argumentami wyrzuciła mnie z gabinetu.Mała kobietka z wielkim ego ,które trzeba leczyć.Byłem u niej raz i nie polecam nikomu tej aroganckiej,niedouczonej osoby ,bo jak tu nazwać ją lekarzem.Przyjmuje pacjentów w cywilnym ubraniu,bez fartucha.Stu procentowa ignorancja i całkowity brak profesjonalizmu.Wstyd proszę pani!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Skawina"?

neurocentrum
32-050 Skawina
ulica Czysta 9/7
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMEDIS
ulica Armii Krajowej 5
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. NZOZ "Galeria Krakowska"
ulica Pawia 5
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe