lekarz Mariola Łojewska-Bajbus

Lekarz rodzinny

Rzadko spotyka się tak kompetentnych i wspaniałych lekarzy. Zawsze uśmiechnięta i gotowa pocieszyć nawet w najbardziej obolałych stanach:) Do tego dobór leków i metod leczenia zawsze szybko stawia na nogi. Niezwykle sympatyczna osoba.

Pani doktor jest fantastyczna. Umie zrozumieć człowieka jak i jego chorobę. Nigdy nie lekceważy problemu i zawsze stara się pomóc. Jej diagnozy są bardzo trafne. Polecam:)

Bardzo dobra, rzeczowa, Pani Doktor, uprzejma. Kompleksowo bada, wszystko wyjaśnia. Miałam trochę doświadczeń z lekarzami, którzy wykonują swój zawód jakby "za karę". Dzięki ostatniej wizycie u Pani Łojewskiej-Bajbus odzyskałam wiarę w lekarzy. Zdecydowanie polecam