lekarz Mariusz Gurzęda

Miałam bardzo dużo szczęścia że trafiłam na tak dobrego lekarza.Wysłuchał i poświęcił dużo czasu na szczegółową diagnozę.Bardzo kulturalny i miły człowiek.Godny polecenia.Teresa

Byłem dzisiaj bardzo dobrze i szybko postawiona diagnoza super lekarz ,polecam i nie drogo .Do mnie opis rozpoznania mojej choroby

Szkoda, że nie ma mozliwosci wybrac 0 gwiazdek, bo jedna gwiazdka, to za dużo dla tego pana. Calkowity brak empatii, szyderstwa i obrazanie pacjenta .

Pan ten jest bardzo nieuprzejmy, chamski, nie daje powiedzieć ani słowa ciągle wchodzi zdanie przerywając nie dając dokończyć. Notorycznie próbuję podporządkować sobie pacjenta, ignoruje to co pacjent mówi o swoim urazie. Jakiejkolwiek empatii zdrowego rozsądku i prawie siłowo usuwa pacjenta z gabinetu jak to było dzisiaj gdy w Nidzicy miałem wizytę. Pan ten napierał na mnie w sposób taki, że musiałem się wycofywać do tyłu i 3 razy usłyszałem wynocha a za trzecim razem było to powiedziane przez zęby. Poczułem, że jeszcze chwila i mnie uderzył. Ludzie którzy oczekiwali na swoją wizytę byli w szoku gdy zobaczyli to co się dzieje. nie polecam tego lekarza nigdy w życiu nie spotkałem tak chamskiego doktora. Oczywiście udałem się do dyrekcji szpitala w Nidzicy i napisałem skargę na tego pana bo ten pan nie powinien mieć styczności z pacjentami.

Super lekarz. Wystawił prawidłową diagnozę Bardzo uprzejmy. Polecam każdemu takiego ortopedę . Już do żadnego innego lekarza ortopedy nie zgłoszę się Polecam Anna

Super lekarz. Wystawił prawidłową diagnozę
Bardzo uprzejmy.
Polecam każdemu takiego ortopedę .
Już do żadnego innego lekarza ortopedy nie zgłoszę się
Polecam
Anna