lekarz Mariusz Herwich

Do Pana Herwicha chodziłem przez około 15 lat. Teraz żałuje, że aż tak długo wierzyłem w to, że to co mówił i jak mnie leczył a raczej jak, od 10 lat, nie leczył było jedynym słusznym postępowaniem w moim przypadku. Na szczęście już wiem, że Pan Herwich nie jest jedyną wyrocznią w dziedzinie okulistyki a zwłaszcza w kwestii leczenia zeza. Jeśli ktoś ma właśnie z zezem problemy to polecam rozejrzeć się za innymi specjalistami w innych miastach niż Piła (Katowice,Kraków), a na pewno znajdzie sie okulista, bardziej skłonny do pomocy, bardziej uprzejmy, bardziej cierpliwy.

Leczę się u dr Herwicha od dwóch lat. Nie bagatelizuje mnie ani mojego problemu z oczami. Zawsze mogę na niego liczyć, nawet w środku nocy. Gdyby nie jego szybka reakcja to straciłabym widzenie na jednym oku.

Jestem zadowolony z wizyt i kompleksowych badań. Uczęszczam do tego pana doktora już dłuższy czas i zawsze jestem mile zaskoczony i zadowolony z wizyt :) POLECAM!

Lekarz, który natychmiast odpowiedział na potrzebę pilnej konsultacji, mimo zmęczenia, mimo późnej godziny. Bez odrobiny zniecierpliwienia z pełnym zaangażowaniem, spokojem. Dziękuje za tę gotowość, dziękuję za rzeczowość i odgonienie strachu. I.Skowrońska