Usuwałam u tego Pana dwie ósemki. Dobry lekarz i przemiły człowiek. Nic nie bolało, rwanie potrwało chwilę, nie było żadnych komplikacji. Lekarz jest uprzejmy, ma dobre podejście do pacjenta, jest uprzejmy. Wszystkim życzę, aby leczyli się właśnie u takich lekarzy:)

Super lekarz, świetne podeście do pacjenta, pełen profesjonalizm, zawsze zażartuje, wszystko wytłumaczy POLECAM!

Świetny chirurg, ma super podejście do pacjenta. Bardzo miły i sympatyczny Pan z poczuciem humoru. Kompleksowo i sprawnie usuną mi dwie ósemki. Jestem bardzo zadowolona, polecam w 100%. Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć sobie w naszym kraju takich specjalistów.

Wyrywałam u tego Pana wszystkie moje 8 i zdecydowanie polecam tego lekarza. Miły, sympatyczny, lubi sobie pozartować. Przy kazdym zabiegu zawsze pyta czy cos boli, po zabiegu czy wszystko jest dobrze. Jezeli pacjent ma jakiekolwiek pytania to dokladnie wyjasni, porozmawia. Świetny specjalista!!!!!Serdecznie polecam, aż chce sie tam wracać - a do chirurga to cieżko :)

Świetny lekarz ... Serdecznie wszystkim polecam... Bezbolesnie i kompleksowo usunal mi zabki .. Jest godny zaufania i strasznie miły... Takze goraco polecam jesli macie duzy problem z zebami kierowac sie tylko do tego lekarza...

U Pana doktora wyrywałam wszystkie cztery 8, dwie na kase chorych a dwie prywatnie, nei odczułama zadnej roznicy w podejsciu Pana doktora! Jest naprawde swietnym lekarzem!!!!!!!!!!! POlecam

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Pan lek. med. Mariusz Kaczmarek jest niekompetentny chirurgiem szczękowym. Uszkodził mi nerwy w 2010 roku i do tej pory nie mam czucia, zabig był bardzo bolesny gdyż usunięcie odbywało się kiedy miałam stan zapalny, dopiero Pan dr. Damian Dudek przyjmuje w Olmedzie ul. Zajączka 1 przywrócił mi wiarę w Lekarzy usunęłam u niego 3 ósemki bezboleśnie bez komplikacji Serdecznie polecam!! Świetny Specjalista.

Lekarz z ogromna wiedza. Przy kazdym zabiegu jestem opinformowana o wszystkich niedogodnosciach zabiegu, lekarz z wielkiem poczuciem humoru.Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Częstochowa"?

ARCUSMED
Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole
WSzS im. N.M.P w Częstochowie
Bialska 116
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna E & S Sobczyk
Lubliniecka 9
Częstochowa