lekarz Mariusz Krościk

2,7
2,5

Lekarz niekompetentny, podchodzący ogólnikowo bez żadnego zrozumienia pacjenta, na dolegliwości omawiane przez pacjenta reaguje śmiechem.

Nie polecam, lekarz smieje sie z objawow pacjenta. Zamiast pomoc wysmiewa. Nie przekierował na dalsze badania. Człowiek sie martwi o swoje zdrowie, a jedynie co dostaje to smianie sie z jego objawow. Nie wrócę do takiego lekarza.

To bardzo dobry lekarz, uprzejmy, fachowy, zna się na swojej profesji, celnie rozpoznaje chorobę! Uśmiechnięty, doradzi, wysłucha.

Uśmiechnięty, doradzi, wysłucha.

Najbardziej cyniczny i bezczelny lekarz jakiego poznałam. Nawet w stosunku do kobiety ciężarnej nie potrafi zachować się z klasą. Ale na opinię pracuje się całe życie. Życzę powodzenia. Pacjentom zdecydowanie nie polecam.

Nieprzyjemny oraz cyniczny. Traktuje pacjenta z pogardą. Nikomu nie polecam. Miał mi pomóc, ale nie porafił. Nie ma szacunku do starszych

Wspaniały lekarz - lekarz z powołania, kompetentny i z podejściem do pacjenta, a jednocześnie przemiły i przesympatyczny człowiek. Panie Doktorze bardzo dziękuję za profesjonalizm na najwyższym poziomie !