dr Mariusz Łazarz

Chirurg urazowy

Profesjonalista, kompetentny, konkretny, empatyczny, angażujący się w przypadek/ chorobę, ma czas dla pacjenta i cierpliwość, tłumaczy przebieg zabiegu, monitoruje proces leczenia, życzliwy i z poczuciem humoru...Pacjent jest zaopiekowany. Rozmawia z rodziną pacjenta. Podejmując konkretną, szybką decyzję o operacji, kierując dalszym leczeniem pooperacyjnym, decydując o dalszych zabiegach i kierując procesem leczenia i zdrowienia Dr Łazarz uratował mi życie.

Rozmawia z rodziną pacjenta.

Lekarz nic mi nie wytłumaczył przed zabiegiem , każde moje pytanie mam wrażenie,że go irytuje i przy trzecim pytaniu dostałem odpowiedź: Na ten temat porozmawiamy jak przyjdzie na to czas. Nastepnego dnia lekarz podszedł i powiedział ,ze przyjdzie do mnie to porozmawiamy. Po 6h poszedłem sie przypomnieć to okazało sie ,że już skonczył dyżur i po awanturze przyszła stażystka , która przez 5min rozmawiała ze mna więcej niż ten lekarz.To wszystko było już po wykonanym zabiegu gdzie nie wiedziałem co mi było , jak wyglądał zabieg i co dalej. Mam ...

Na ten temat porozmawiamy jak przyjdzie na to czas. Nastepnego dnia lekarz podszedł i powiedział ,ze przyjdzie do mnie to porozmawiamy. Po 6h poszedłem sie przypomnieć to okazało sie ,że już skonczył dyżur i po awanturze przyszła stażystka , która przez 5min rozmawiała ze mna więcej niż ten lekarz.To wszystko było już po wykonanym zabiegu gdzie nie wiedziałem co mi było , jak wyglądał zabieg i co dalej. Mam wrażenie,że gdyby nie musiał to w ogóle najlepiej jakby nie rozmawiał z pacjentem. Nie polecam.

W styczniu 2020 miałam usunięty pęcherzyk żółciowy laparoskopowo przez dr Łazarza. Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko tłumaczy.

Bardzo kompetentny i kontaktowy lekarz. Przedstawia swoją wizję operacji, tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Doświadczenie. Przygotowuje się do zabiegu, analizuje, by uchronić pacjenta przed np. dwoma operacjami. Do tego takie małe cięcie :-). Przekazuję szczere wyrazy wdzięczności za usunięcie zgorzelowego "monstrum" :-)

Lekarz przez wielkie L. Wzór prawdziwego LEKARZA. Mówiący prawdę, mający szacunek dla pacjenta, o wielkiej wiedzy i kompetencji. Uratował życie mojej mamie.

Świetny chirurg o dużej wiedzy i Prawdziwy lekarz z powołania.To dr.Łazarz uratował mi życie-Dziękuje.

Pierwszy kompetentny i życzliwy lekarz w tym szpitalu a bywam tam niestety często. ma czas dla pacjenta, tłumaczy chorobę, leczenie. całkowite przeciwieństwo lekarza z Izby Przyjęć, wstrętnego niedomytego gbura. Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Opiekował się mną po zabiegu ecpw. Przemiły, wszystko mi wytłumaczył, zwrócił uwagę na odchylenia w badaniach laboratoryjnych, zalecił dalsze postępowanie. Profesjonalny w podejściu do pacjenta, a jednocześnie z poczuciem humoru.

Operował mi woreczek żółciowy. Kompetentny, rzetelny, fachowiec w swojej dziedzinie.

Wspaniały lekarz to co najlepsze przypisuje własnie temu lekarzowi

Wspaniały lekarz to co najlepsze przypisuje własnie temu lekarzowi