dr Mariusz Sniegowski

Ortopeda

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.

Swietny lekarz.Po zabiegu nadgarstka ( TunelCarper) moja reka jest w pelni sprawna. Zadnych komplikacji,a blizny prawie nie widac.Polecam.Dziekuje Panie Doktorze!

Wspaniały lekarz i człowiek o wysokiej kulturze i wspaniałym poczuciu humoru. Miałam robioną operację halluksa, noga jest teraz piękna pan doktor to wirtuoz ortopedii !!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic